|   | 
Babacan Yapı

Babacan Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2002

  • Proje Sayısı : 10

Babacan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Babacan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Babacan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Babacan Yapı Hakkında

Tarihçe
 
Sadece yeni konutlar değil, yeni yaşamlar üretiyoruz.
 
2002 yılından bu yana uyguladığımız tüm projelerimize, sadece yapılar yükseltmek değil, bu yapılara hayat kazandıran yaşantıların mimarı olabilmek, ilk hedefimizde.Yola çıktığımız ilk günden bu yana verdiğiniz destek ve gösterdiğiniz ilgi, Babacan Yapı`nın doğru ve güvenli adımlarla yoluna devam ettiğinin en büyük göstergesi oldu.
 
Ürettiğimiz tüm projelerin, inşa edildikleri bölgelerde standartları yeniden yorumlaması, teknolojinin ve sanatın ışığında ortaya çıkan tüm fikirlerimizin, hayata erdiğinde sektörde öncü nitelikte görülmesi ve en önemlisi , daha ilk günden başlayıp, bu günlere kadar artarak hissettirdiğiniz güven duygusu, yolumuzda ilerlerken bize en büyük destek oldu.
 
Şimdi, projelerimizin altına attığımız tüm imzalardan kıvanç ve layık olmaya çalıştığımız desteğinizle gurur duyuyoruz.
 
Bu yolda daha yıllarca beraber yürüyebilmek dileğiyle.
 
Misyon & Vizyon
 
Felsefemiz "Dünyada bırakılacak en büyük eser, insana ve insanlığa hizmettir"
 
Firmamızın ana hedefi; ürettiği projelerde yüksek yaşam kalitesi oluşturmak, yaşam standartlarını yükseltmek ve çevre değerlerini geliştirmektir.
 
Konusunda uzmanlaşmış en iyi mimar ve mühendislerle çalışıp yenilikçi, fonksiyonel ve estetik tasarımlarla en iyi projeleri hayata geçirmektir. Modern teknolojinin elverdiği en ileri mimari tekniklerini en yeni inşaa malzemelerini araştırmak ve kullanmak yine firmamızın en önemli görevlerinden biridir. Bu konuda mimarlarımız ve mühendislerimiz yurtiçi ve yurtdışı fuarları sürekli takip etmektedirler.
 
İnşaat sektörüne 1.sınıf projeleri teslim eden firmamızın en büyük güvencesi müşterilerimizin memnuniyetidir.
 
KALİTE POLİTİKASI
 
Mimariye, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşaa tekniklerine ve sanatına, deprem yönetmeliğine uymak teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak müşteri memnuniyetini sürekli kılmak için müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate almak, ürün teslimini söz verilen sürede gerçekleştirmektir.
          
En değerli iç kaynağı olan çalışanlarının iş güvenliğini sağlamak için yürürlükte olan kanun ve yönetmeliklere uymak her seviyede eğitimli insan kalitesine verdiği önemle çalışanlarına gerekli eğitim programlarını hazırlamak ve uygulamak ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görmektir.
 
ÇEVRE POLİTİKASI
 
Proje ve üretim konusunda uzman ekibi, çözüm ortakları ve taşeronları ile çevre değerlerinin korunmasında dünya standartlarını uygulamak.
 
Tüm uygulama faaliyetlerini, oluşabilecek çevre kirliliğini önleyecek şekilde planlamak ve bu yönde gerekli kaynakları kullanmak gelecek kuşaklara doğal ve yaşanılası yaşam alanları oluşturmak için etkin bir şekilde çalışmak.

 

Tel: 0212 876 1808
Fax: 0212 876 1991
Email: info@babacanyapi.com
Adres: Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A1 Blok Kat:6 No:10/1 Ofis :243/244 İstanbul / Bakırköy

Babacan Yapı Projeler Haritası

Babacan Yapı Projeleri

Babacan Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer