|   |   | 

Babalar Gününe Özel Konut Kampanyaları

Konut yatırımcıları bu yılda babaları unutmadı. Firmalar 15 Haziran Babalar Günü’ne özel kimi KDV’yi kaldırıyor, kimi fiyatları indiriyor kimi ise İstanbul’a havadan baktırıyor.Detaylar haberimizde yer alıyor...

Babalar Gününe Özel Konut Kampanyaları

Resim İstanbul
Ortadoğu Grup

Sancaktepe’de inşaatı devam eden Resim İstanbul projesinde “Bu kadarını ancak babanız yapar” sloganıyla başlatılan kampanya kapsamında Türkiye’de belki de ilk defa firma sahipleri müşterilerle birebir ilgilenecek. Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı Mehmet Gür ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 15 Haziran Pazar günü Resim İstanbul’un Babalar Günü için hazırladığı özel kampanyayı bizzat müşterilere aktaracak. 28 blokta 1310 daireden oluşan Resim İstanbul’da 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri mevcut.

Cornerlife Güneşli

Gül İnşaat – Keleş İnşaat

Gül İnşaat ve Keleş İnşaat ortaklığıyla Basın Ekspres Yolu’nda hayata geçirilen Cornerlife Güneşli projesinde Babalar Günü’ne özel hazırlanan kampanyada 14 - 15 Haziran tarihleri arasında Cornerlife Güneşli’den konut alacaklar KDV’den muaf tutuluyor. Cornerlife Güneşli ’de stüdyo daireden 3+1 daireye kadar değişen ev tipleri, 44 metrekare ile 167 metrekare arasında daire seçenekleri yer alıyor. Fiyatların 209 bin 900 TL’den başladığı projede ayrıca 0,45’ten başlayan faiz oranları, peşin alımlara yüzde 12 indirimin yanı sıra 0,85’lik faiz oranı ile 120 aya kadar uzanan vade seçenekleri de mevcut.

Metropol İstanbul

Varyap-GAP İnşaat

Varyap ve GAP İnşaat’ın Emlak Konut GYO güvencesiyle Ataşehir’de hayata geçirdiği Metropol İstanbul projesinde Babalar Günü kapsamında düzenlenen kampanyada 14-15 Haziran tarihlerinde Metropol İstanbul’dan konut alanlar; arzu ettikleri bir tarihte aileleriyle birlikte gerçekleştirecekleri bir helikopter turunun ardından Çırağan Sarayı’nda çok özel bir akşam yemeği yiyecekler. Yaklaşık 800 bin metrekare arazi üzerinde 3 kulede bin 381 konut ve 470 ticari üniteden oluşan Metropol İstanbul projesi, 2 milyon 500 bin metrekare inşaat alanına sahip. Stüdyodan 3+1’e kadar farklı daire tiplerinin bulunduğu Metropol İstanbul projesinde daire büyüklükleri ise 44 ilâ 285 metrekare arasında değişiyor.

Sinpaş Yapı

Türkiye’nin en büyük konut üreticilerinden Sinpaş Yapı, Babalar Günü’nde üç ayrı projesinde 10 bin TL indirim yapıyor. Sinpaş Yapı, Sancaktepe’deki Sinpaş Liva Turkuaz ve yeni inşa edilen Sinpaş Liva Köyceğiz projeleri ile Ankara Oran’da Ağustos’ta teslim edilecek olan Sinpaş Altınoran projelerinden 14-15 Haziran tarihlerinde 1+1’den 4+1’e kadar ev alanlara 10 bin TL indirim fırsatı sunuyor.

Gül Park Yaşam

Gül Yapı

Gül Yapı’nın Esenyurt Güzelyurt Mahallesi’nde inşa ettiği yeni projesi Gül Park Yaşam’da Babalar Günü’ne özel düzenlenen kampanyası ise şöyle: Gül Yapı’nın Facebook sayfasında düzenlenen yarışma kapsamında, babasıyla birlikte en yaratıcı fotoğrafı ve Babalar Günü mesajını #gülparkyaşam hashtag’ini birlikte kullanarak Gül Yapı’nın Facebook sayfasında paylaşan ve en çok beğeniyi alan 1 takipçi, Beylikdüzü Köşebaşı Restaurant’ta babasıyla akşam yemeği kazanma fırsatı yakalayacak. Kampanyanın son tarihi ise 14 Haziran 2014 saat 23.59 olarak belirlendi. Güzelyurt Mediamarkt teknoloji marketinin arkasında konumlanan Gül Park Yaşam Esenyurt’ta 35 bin metrekarelik bir alan üzerinde 6 blokta 564’ü konut ve 64’ü mağaza olmak üzere 628 bağımsız bölümden oluşuyor. Projenin 3 bloktan oluşan 1. Etabı gençlere ve yatırımcılara yönelik 1+0, 1+1 ve 2+1, ailelere özel 2. Etabında ise 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Nuvo Dragos

Özderici GYO

Özderici GYO tarafından Maltepe Dragos’ta, eski Singer fabrikası arazisinde hayata geçirilen Nuvo Dragos projesinde Babalar Günü’ne özel bir indirim kampanyasına start verildi. Buna göre kampanya dönemi boyunca yüzde 10 iskontunun üzerine kalan tutardan ayrıca yapılan yüzde 2 iskonto, Babalar Günü’ne özel olarak 1 puan daha eklenerek yüzde 3’e çıkarıldı. Büyüklüğü 66 metrekare ile 219 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı Nuvo Dragos projesinde fiyatlar ise 282 bin TL’den başlıyor.

Rings İstanbul

Selin Yapı

Selçuklu Holding iştiraki Selin Yapı’nın İstanbul’un hızla değişen bölgelerinden Sancaktepe’de hayata geçirdiği Rings İstanbul projesinde, Babalar Günü’ne özel bir indirim kampanyası başlatıldı. Buna göre 13-15 Haziran tarihleri arasında projenin Rings AVM etabının üzerinde bulunan dairelerden birini satın alanlar, 30 bin TL’ye varan indirimlerden yararlanabilecekler. Sınırlı sayıda satışa sunulan hemen teslim evler için maket üzerinden satış yapıyor gibi cazip bir ödeme kampanyası da sunuluyor. Ayrıca banka kredisi kullanmak istemeyenler vade farkı ödemeksiniz şirket bünyesinde sunulan 36 ay vade imkânından da yararlanabiliyor.

Emlak Haberleri

Emlak Kategorisindeki diğer haberler

 • Kış Başlarken Evinizde Yapmanız Gerekenler
  Kış Başlarken Evinizde Yapmanız Gerekenler

  Kış ayları ve soğuk havaların başlamasıyla beraber evinizi hem korumak hem de daha güvenli, sıcak bir ortam haline getirmek için bazı küçük önlemler almalısınız. Oldukça ucuza mal olan bu önlemler ile kışın size ve cüzdanınıza getireceği maliyetlerden korunabilirsiniz.

 • Ev Satın Alırken İhtiyaçlarınızı İyi Belirleyin
  Ev Satın Alırken İhtiyaçlarınızı İyi Belirleyin

  Ev satın alırken gerçekten ihtiyacınız özelliklere sahip olan konutu bulmak ve bütçenizi çok zorlamadan hedefinize ulaşmak için uygulayabileceğiniz bazı yöntemler var. Bu küçük ipuçları sayesinde, herkese cazip gelecek özellikler yerine gerçekten ihtiyacınızı karşılayacak rasyonel seçeneklere yönelebilirsiniz.

 • Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?
  Mekansal Plan Aşamaları Nelerdir?

  Mekansal plan, İmar Kanunu çerçevesince hazırlanan, kapsadıkları alan ve amaçları açısından üst kademeden alt kademeye doğru sırasıyla; mekânsal strateji planı, çevre düzeni planı ve imar planını kapsayan plandır.

 • Aplikasyon Nedir?
  Aplikasyon Nedir?

  Aplikasyon krokisi kim tarafından düzenlenir? Aplikasyon krokisi başvurusunda gerekli belgeler nelerdir?

 • Ödül İstanbul'da yeni kampanya!
  Ödül İstanbul'da yeni kampanya!

  Özyurtlar Holding, 'Ödül İstanbul' projesinde yeni bir kampanyaya start veriyor. Kampanyaya göre;'Ödül İstanbul'dan yüzde 5 peşin veayda 1.900 TL taksitle ev almak mümkün olacak.

 • Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman
  Çok Kazandıran Yatırım: Sinpaş Gökorman

  Gökorman, orman manzaralı konumuyla ‘Lokasyona’, doğadan ilham alan özgün mimarisi ile ‘Tasarıma’, 44 yıllık Sinpaş güvencesi ve kalitesi ile ‘Markaya’ yatırımın en ideal adresi olacak.

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer