|   |  Bağımsız İnşaat Firması
Bağımsız İnşaat

Bağımsız İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Bağımsız İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bağımsız İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bağımsız İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bağımsız İnşaat Hakkında

STRATEJİMİZ
Bağımsız inşaat’ın ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt ve enerji sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Grubun gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle yansıtılması temelinde yapılandırılmıştır.

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.
 
MİSYONUMUZ
Toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.

Tel: 0312 219 8448
Fax: 0312 219 8448
Email: info@bagimsizinsaat.com.tr
Adres: Mustafa Kemal Mah. 2120 Cad. (Eski 3 Cad.) 2158 Sok. No:5/5 Ankara / Çankaya

Bağımsız İnşaat Projeler Haritası

Bağımsız İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.