|   |  Bahadır İnşaat Firması
Bahadır İnşaat

Bahadır İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 2

Bahadır İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bahadır İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bahadır İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bahadır İnşaat Hakkında

İnşaat sektöründe 30 yılı aşkın bir süredir çok geniş yelpazede hizmet veren Bahadır İnşaat A:Ş., bugüne kadar 150.000 metrekare inşaatı başarıyla tamamlamış, üretim hızı ve inşaat kalitesi ile sektörde farklı bir konum edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti, doğruluk, adalet, güven ve kalitede süreklilik ilkeleri tüm çalışanları için bir rehber olmuş ve şirket kültürü bu değerler üzerine oturtulmuştur. En gelişmiş teknolojiyi kullanan Bahadır İnşaat A.Ş., rekabetin yoğun olduğu bir pazarın lider firması olarak faaliyetlerini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Güvenliğin, konforun, kalitenin ve estetiğin bir arada olduğu yapılar üretmeyi, yeşilin ve doğanın olabildiğince korunduğu yaşam alanları yaratmayı ve yaratılan bu alanları kuşaklar boyu kullanacak müşterilerinin en üst seviyede memnuniyetlerini sağlamayı değişmez misyon olarak kabul etmektedir.

Tel: 0232 238 8660
Fax: 0232 238 8606
Email: info@bahadirinsaat.net
Adres: Mithatpaşa caddesi No:251/1 İzmir / Narlıdere

Bahadır İnşaat Projeler Haritası

Bahadır İnşaat Projeleri

Bahadır İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.