|   |  Bahar Işıl inşaat Firması
Bahar Işıl inşaat

Bahar Işıl inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1983

  • Proje Sayısı : 2

Bahar Işıl inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bahar Işıl inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bahar Işıl inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bahar Işıl inşaat Hakkında

1983 yılında faaliyete başlayan Bahar  ve Işıl İnşaat Ltd.Şti. özgün karakteri ile kalite ve estetiği ön planda tutuyor. 

Kendini sürekli revize eden uzman kadrosu, deneyimli mimarları, her ayrıntısı titizlikle tasarlanmış projeleri ile sektöre beklentilerin ötesinde prestijli mekanlar kazandırmış, kalitenin adresi olmuştur.

İnşa ettiği projelerinde gerek konut gerekse iş sahalarında bugün insan hayatına değer katacak yarı için yatırım olacak ayrıntılar gözden kaçmamış konum ve gelecek analizi en ince detayına kadar projelerine katılmış müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutulmuştur.

İnşaatın yanı sıra grup; tekstil, enerji, ithalat ve ihracat gibi farklı alanlarda da aynı uzmanlıkla hizmet vermiş sağladığı istihdamlar ile ülke ekonomisine değer katmıştır.

Bahar Yapı ve Işıl İnşaat Ltd.Şti. 1983 yılında benimsediği yenilikçilik ilkesi ile hizmetlerini kaliteden ödün vermeden geleceği hedef alarak sürdürüyor.

Tel: 0212 852 4871
Fax: 0212 852 6652
Email: baharveisil@gmail.com
Adres: Barış Mah. Sakarya Cad. Konformist Residence B blok No: 20/B 33 Kat: 3 İstanbul / Beylikdüzü

Bahar Işıl inşaat Projeler Haritası

Bahar Işıl inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.