|   |   |  Bahaş Holding En fazla konut satışına imza atan şirketler ödülünün sahibi oldu

Bahaş Holding En fazla konut satışına imza atan şirketler ödülünün sahibi oldu

Bahaş Holding, Capital & Ekonomist dergilerinin düzenlediği 'Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri 2018 Real Estate Stars' araştırmasında 'en fazla konut satışına imza atan şirketler' kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Bahaş Holding En fazla konut satışına imza atan şirketler ödülünün sahibi oldu

Capital & Ekonomist dergilerinin düzenlediği 'Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri 2018 Real Estate Stars" araştırması sonuçları düzenlenen törenle açıklandı.

Türkiye'nin önemli gayrimenkul üreticilerinin katıldığı organizasyonda Bahaş Holding, 2017 rakamlarına göre adet bazında "En çok konut satışına imza atan şirketler" kategorisinde ödül almaya hak kazandı. Ödülü, Bahaş Holding adına Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır aldı. Ödülünü almak üzere kürsüye davet edilen Bahadır yaptığı konuşmada Capital Dergisi yöneticilerine ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Bahadır "İnşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme konusunda deneyim sahibi olan Bahaş Holding, 28 yıldan beri ayrıca inşaat, taahhüt, sağlık, turizm, tarım ve hayvancılık, oyuncak, akaryakıt, satış ve pazarlama, proje yönetimi, savunma sanayi ve teknoloji gibi farklı alanlarda hizmet veriyoruz. Bugüne kadar tüm kamu kurum ve kuruluşlarına çalışan Bahaş Holding, bu deneyimini dört farklı projeye taşıdı. Geliştirme aşamasında olan projelerimiz devam ediyor. Bundan sonra çıtayı daha yükseklere çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Emlak Katılım Bankası’nın faizlere olumlu etkisi olacak
  Emlak Katılım Bankası’nın faizlere olumlu etkisi olacak

  Cathay Group Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Alper Tuğsuz, Emlak Katılım Bankası’nın sektörün kredilendirilmesi için önemli bir hamle olduğunu belirterek son zamanda konut kredi faizlerinde yaşanan yumuşamada ihtisas bankası kurulmasının da olumlu etkisi olacağını söyledi.

 • Bahaş Holding ve Mertinox Yapı Malzemeleri güçlerini birleştirdi
  Bahaş Holding ve Mertinox Yapı Malzemeleri güçlerini birleştirdi

  İnşaat, taahhüt, sağlık, turizm, tarım ve hayvancılık, oyuncak, akaryakıt, satış ve pazarlama, savunma sanayi ve teknoloji alanlarında faaliyetlerini sürdüren Bahaş Holding, alanında söz sahibi olan 30 yıllık marka Mertinox Yapı Malzemeleri ile güçlerini birleştirdi.

 • GRED’in Yeni Konsept Ofisi Bebek’te Açıldı
  GRED’in Yeni Konsept Ofisi Bebek’te Açıldı

  Türk yatırımcılara konut ve perakende gayrimenkul konularında danışmanlık ve aracılık hizmeti veren Londra merkezli Türk Girişimi GRED (Global Real Estate Development), İstanbul’da Bebek’te yeni konsept ofisini yatırımcıların hizmete sundu.

 • ByDoping’den 2,5 milyar TL’lik 2019 hedefi
  ByDoping’den 2,5 milyar TL’lik 2019 hedefi

  Gayrimenkul sektörüne alternatif satış kanalı yaratarak “hızlı ve kaliteli satış” amacıyla 2015 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kurulan ByDoping, 2019 hedeflerini açıkladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.