|   |   |  Bahaş Holding En fazla konut satışına imza atan şirketler ödülünün sahibi oldu

Bahaş Holding En fazla konut satışına imza atan şirketler ödülünün sahibi oldu

Bahaş Holding, Capital & Ekonomist dergilerinin düzenlediği 'Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri 2018 Real Estate Stars' araştırmasında 'en fazla konut satışına imza atan şirketler' kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Bahaş Holding En fazla konut satışına imza atan şirketler ödülünün sahibi oldu

Capital & Ekonomist dergilerinin düzenlediği 'Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri 2018 Real Estate Stars" araştırması sonuçları düzenlenen törenle açıklandı.

Türkiye'nin önemli gayrimenkul üreticilerinin katıldığı organizasyonda Bahaş Holding, 2017 rakamlarına göre adet bazında "En çok konut satışına imza atan şirketler" kategorisinde ödül almaya hak kazandı. Ödülü, Bahaş Holding adına Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır aldı. Ödülünü almak üzere kürsüye davet edilen Bahadır yaptığı konuşmada Capital Dergisi yöneticilerine ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Bahadır "İnşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme konusunda deneyim sahibi olan Bahaş Holding, 28 yıldan beri ayrıca inşaat, taahhüt, sağlık, turizm, tarım ve hayvancılık, oyuncak, akaryakıt, satış ve pazarlama, proje yönetimi, savunma sanayi ve teknoloji gibi farklı alanlarda hizmet veriyoruz. Bugüne kadar tüm kamu kurum ve kuruluşlarına çalışan Bahaş Holding, bu deneyimini dört farklı projeye taşıdı. Geliştirme aşamasında olan projelerimiz devam ediyor. Bundan sonra çıtayı daha yükseklere çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi
  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

  Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

 • BOSS4 Gayrimenkul projelerini Körfez Bölgesi’ne tanıttı
  BOSS4 Gayrimenkul projelerini Körfez Bölgesi’ne tanıttı

  BOSS4 Gayrimenkul, Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşen IREXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katıldı. Şirket fuar kapsamında bu yıl anahtar teslimini gerçekleştireceği ve hayata geçireceği yeni projelerini Körfez ülkelerindeki yatırımcılara tanıttı.

 • Tekfen İnşaat Katar’da Dünya Kupasının Yollarını Açıyor
  Tekfen İnşaat Katar’da Dünya Kupasının Yollarını Açıyor

  Tekfen İnşaat’ın yapımını üstlendiği ve şirketin tek seferde imzaladığı en büyük sözleşme olarak dikkat çeken Katar Al Khor Expressway’in, ana yol ve 3 kavşağı Katar Başbakanı Abdullah Bin Nasser Bin Khalifa Al Thani tarafından açıldı.

 • Ege Yapı’dan, tescilli yapılar için kılavuz 
  Ege Yapı’dan, tescilli yapılar için kılavuz 

  Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı, köklü tarihi geçmişiyle çok zengin kültürel mirasa sahip ülkemizin, kültür varlıklarına ve tarihi eserlerine sahip çıkılması ve korunması amacıyla bu tür yapı sahiplerine çok kıymetli, yol gösterici bir kaynak olacak “Tescilli Yapılar İçin Kılavuz” hazırladı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.