|   |   |  Bahaş Holding En fazla konut satışına imza atan şirketler ödülünün sahibi oldu

Bahaş Holding En fazla konut satışına imza atan şirketler ödülünün sahibi oldu

Bahaş Holding, Capital & Ekonomist dergilerinin düzenlediği 'Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri 2018 Real Estate Stars' araştırmasında 'en fazla konut satışına imza atan şirketler' kategorisinde ödül almaya hak kazandı.

Bahaş Holding En fazla konut satışına imza atan şirketler ödülünün sahibi oldu

Capital & Ekonomist dergilerinin düzenlediği 'Türkiye'nin Gayrimenkul Liderleri 2018 Real Estate Stars" araştırması sonuçları düzenlenen törenle açıklandı.

Türkiye'nin önemli gayrimenkul üreticilerinin katıldığı organizasyonda Bahaş Holding, 2017 rakamlarına göre adet bazında "En çok konut satışına imza atan şirketler" kategorisinde ödül almaya hak kazandı. Ödülü, Bahaş Holding adına Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Abdüssamet Bahadır aldı. Ödülünü almak üzere kürsüye davet edilen Bahadır yaptığı konuşmada Capital Dergisi yöneticilerine ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti. Bahadır "İnşaat müteahhitliği ve gayrimenkul geliştirme konusunda deneyim sahibi olan Bahaş Holding, 28 yıldan beri ayrıca inşaat, taahhüt, sağlık, turizm, tarım ve hayvancılık, oyuncak, akaryakıt, satış ve pazarlama, proje yönetimi, savunma sanayi ve teknoloji gibi farklı alanlarda hizmet veriyoruz. Bugüne kadar tüm kamu kurum ve kuruluşlarına çalışan Bahaş Holding, bu deneyimini dört farklı projeye taşıdı. Geliştirme aşamasında olan projelerimiz devam ediyor. Bundan sonra çıtayı daha yükseklere çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Hasan Rahvalı; "Sektörün en büyük sorunu konut stokudur"
  Hasan Rahvalı; "Sektörün en büyük sorunu konut stokudur"

  7. İnşaat ve Konut Konferansı’nda gayrimenkul sektörünün sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüşlerini paylaşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Azası ve Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Rahvalı; “Sektörün en büyük sorunu konut stokudur. Diğer problemler de stok probleminden kaynaklanmaktadır.” dedi.

 • FİBA CPM’İN İlk Projesi Gebze Center AVM Oldu
  FİBA CPM’İN İlk Projesi Gebze Center AVM Oldu

  Bir FİBA Grubu şirketi olan FİBA Commercial Properties’in (Fiba CP) iştiraki olarak 2018 yılı son çeyreğinde kurulan AVM yönetim ve kiralama şirketi FİBA Commercial Property Management’in (Fiba CPM) Türkiye’de yönetimini aldığı ilk projesi Gebze Center AVM oldu.

 • Dünyanın prestijli projelerinde ODE yalıtım imzası
  Dünyanın prestijli projelerinde ODE yalıtım imzası

  Yalıtım sektöründe global bir marka olma hedefiyle ilerleyen ve 4 bini aşkın çeşitten oluşan ürün yelpazesiyle faaliyet gösteren ODE Yalıtım, Katar’dan Nijerya’ya dünyanın birçok ülkesindeki prestijli projelerin tercihi olmaya devam ediyor.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.