|   |  Bahaş İnşaat Firması
Bahaş İnşaat

Bahaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 1

Bahaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bahaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bahaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bahaş İnşaat Hakkında

Hakkımızda    

Vizyon inşaat , 2000 yılında İstanbul'da kurulmuştur.Büyüme odaklı geleceğe doğru ilk adımını bu sayede atan firmamız , İnşaatın hemen her alanında tecrübe edinerek pek çok işte yer almış ve çok sayıda projeyi başarı ile tamamlamış deneyimli bir kuruluştur.

Genç ve dinamik bir organizasyona sahip olan firmamız , her türlü hacim ve özellikteki projeyi tam zamanlı olarak gerçekleştirebilecek kapasitededir.Kaliteden ödün vermeden projede ekonomi sağlama konusunda başarılı olan şirketimiz , " Sürekli iyileşme ve gelişme " felsefesi ile hareket etmektedir.Firmamız markalaşma ve kurumsallaşma yönündeki çalışmaları sonucunda ünvanını " Bahaş İnşaat San. ve Tic. A.Ş. " olarak değiştirmiştir.

 

Vizyon    
Bulunduğu iştiraklerde çıtayı her zaman yükseltip dünya standartlarında global bir şirket olmaktır.    

Misyon    
Rekabet gücümüzü müşteri odaklı ürün ve hizmet anlayışına dayandırarak , daima en iyi teknolojiyle yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak , yurtiçinde ve yurtdışında inşaat ve taahhüt sektöründe çalışmalar yapmaktır.

 

Temel İlkelerimiz    

İlk önceliğimiz müşterilerimize üstün değerler sağlamaktır.
Mükemmel liderlik en iyi sonuçlar sağlar.Yöneticilerimiz açık , kararlı ve coşku verici hedefler belirler.
İş başarısı kârlı olmamız demektir.
Yöneticilerimiz , çalışanlarıyla bütünleşmiş bir şekilde ekip ruhu ile çalışır , onlara sahip çıkar , her yaptıkları iş ile çalışanlarına örnek olurlar.
Öğrenme sürekli iyileşmenin anahtarıdır.
Kurumsal kimliğimiz evrensel sorumluluğumuzdur. 
Güvenilir , saygın bir şirket olarak müşterilerimize hızlı çözümler üretiriz.
Topluma karşı sosyal sorumluluk bilinci ile hareket eder , çevreye karşı sorumluluğumuzu çevre yönetim sistemiyle ,
çalışanlara karşı sorumluluğumuzu ise iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemiyle yerine getiririz.

 

Entegre Yönetim Sistemi    

Müşterilerimizin gereksinimlerini eksiksiz ve sürekli olarak , müşterilerimiz arasında farklılık gözetmeksizin , tam zamanında karşılayacağız.
Müşterilerimizin beklentilerini karşılarken yarattığımız katma değeri onlarla paylaşıp , hizmetlerimizin müşterilerimiz tarafından    anlaşılmış olmasını sağlayacagız.
Mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi için bütün iş süreçlerini , tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirip geliştireceğiz. 
Ticari ve sınaî varlığımızı çevre ile barışık bir biçimde sürdüreceğiz.
Firmamızda , malzeme temininden başlayarak her noktada , çevre etkilerini en aza indirecek yöntemleri ve sistemleri tercih edeceğiz , uygulayacağız ve takipçisi olacağız.
Kalite , çevre ve iş sağlığı ve güvenliği performansımızı sürekli arttıracak çalışmalar ve projeler planlayıp hayata geçireceğiz.
Çalışmalarımızı , doğal kaynak ve enerji tüketimini mümkün olan en düşük seviyede tutarak gerçekleştireceğiz ; 
her zaman tasarruf ve verimliliği hedef alacağız.
Firmamız inşaat çalışmalarından kaynaklanan , iş sağlığı ve güvenliği ile çevreye olumsuz etkisi olan durumları kontrol altında tutarak en aza indirmeye çalışacağız.
Kuruluşumuz personelini , tedarikçilerimizi , taşeronlarımızı ve inşaat sektörü dâhil diğer tüm ilgili kuruluşları kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarımız hakkında bilinçlendirip , sisteme katılımlarını ve uygunluk göstermelerini sağlayacağız.
Çevre boyutlarımız ve iş sağlığı ve güvenliği risklerimizden kaynaklanan yasal mevzuata uyum göstereceğiz.
Çevre , kalite ve iş sağlığı ve güvenliği çalışmalarını , en son bilgiler ışığında , bütün personelimizin katılımıyla sürdüreceğiz.
Tüm çalışanların , yüksek düzeyde iş sağlığı ve güvenliği ile çevre koruma bilinciyle hareket etmelerini ve bunun için gerekli beceri ve desteğe sahip olmalarını sağlayacağız.
İş ve çevre kazalarını önleyecek ; alınan tüm tedbirlere rağmen meydana gelebilecek kazaları en aza indirmek için çalışmalar yapacak ve bunlardan doğacak maddi ve manevi zararları telafi edeceğiz.

Telefon: 0212 442 5864
Telefon: 0212 442 5865
Faks: 0212 442 5879
Email: bahas@bahasinsaat.com
Adres: Cumhuriyet Mahallesi.2061 Sokak No:8 Kat:3 Esenyurt / İSTANBUL - TÜRKİYE

Bahaş İnşaat Projeler Haritası

Bahaş İnşaat Projeleri

Bahaş İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.