|   |  Bahçeşehir Yatırım İnşaat Firması
Bahçeşehir Yatırım İnşaat

Bahçeşehir Yatırım İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2000

  • Proje Sayısı : 3

Bahçeşehir Yatırım İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bahçeşehir Yatırım İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bahçeşehir Yatırım İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir Yatırım İnşaat Hakkında

KURUMSAL

Bir konuttan çok daha fazlası üretiyoruz...

2000 yılında Bursa'da ticari hayatına perakende sektörü ile merhaba diyen Bahçeşehir Yatırım, 2006 yılından sonra İstanbul'da emlak sektörüne adım atmıştır. Gayrimenkul inşa etmenin yanı sıra yatırım odaklı alım satım işlemleri ve arsa geliştirme faaliyetlerini devam ettiren Bahçeşehir Yatırım, 2014 yılında ise Ayrancılar ve Torbalı bölgelerinde geliştirdiği arsalarla birlikte nitlikli konut projelerine imza atmak için İzmir'e girmiştir.

İnşaa ettiği tüm projeleri insana saygılı, çevreye duyarlı ve tüm mimari unsurları gözeterek hayata geçiren Bahçeşehir Yatırım, çözüm ortaklarıyla birlikte sürekli kalite anlayışıyla hareket ediyor.

Hayata geçirdiği tüm proje tasarımlarında da her daim farklılığı hedefleyen Bahçeşehir Yatırım, bölgesinin öncü markası olma hedefiyle işlevselliği ve kaliteli işçiliği inovasyon ile birleştiren, bu doğrultuda sektöre vizyon katan bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.

İmzasını attığı her projede modern mimari yaklaşımını benimseyen Bahçeşehir Yatırım, estetik dokunuşlarla lüks, konforlu ve kaliteli yapılar inşa ederek saygın bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bahçeşehir Yatırım, %100 müşteri memnuniyeti için çalışanlarını, çözüm ortaklarını ve tedarikçilerini sürekli geliştirmektedir. Müşteri memnuniyetinin çalışanların, tedarikçilerin ve çözüm ortaklarının kalitesine bağlı olduğuna inanan Bahçeşehir Yatırım, müşterilerini memnun etmek için en kaliteli tedarikçiler ve en prestijli çözüm ortaklarıyla çalışmaktadır.

Ayrıntılara verdiği özen ve yüksek kaliteli çözümleri ile müşterilerine sıradışı hizmet sunan Bahçeşehir Yatırım, kaliteli ve konforlu projeler için doğru projeler üretmeye devam edecektir.

Bir konuttan çok daha fazlasını üretiyoruz...

Telefon: 0212 603 0817
Telefon: 0232 854 84 84
Email: info@bahcesehiryatirim.com
Adres: Yenibosna Merkez Mah. Kuyumcu Kent AVM Bloğu, Zemin Kat No:191 Bahçelievler – İstanbul

Bahçeşehir Yatırım İnşaat Projeler Haritası

Bahçeşehir Yatırım İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.