|   |  Bahçivan Grup Firması
Bahçivan Grup

Bahçivan Grup

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Bahçivan Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Bahçivan Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bahçivan Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bahçivan Grup Hakkında

Hakkımızda

'' BİZ '' bilinci ile insan onuru ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek kalitemizi geliştirmek istiyoruz.Ayrıca inşaat işinde ülke çapında projelere imza atarak her gün büyümek için çalışıyoruz.

BAHÇİVAN GRUP

Bahçivan grubunun hedefi; inşaat, emlak ve eğitim alanında öncü ve örnek uzmanlık hizmetleriyle güvenilir, kaliteden taviz vermeden önceliğimiz Ege Bölgesi olmak üzere ülkemiz genelinde bu sektörlerde söz sahibi olmaktır.

Misyonumuz

Kendi alanlarımızda birinci sınıf şirketler topluluğu olmak  müşterilerimizin, çalışanlarımızın, içinde yaşadığımız ve çalıştığımız toplumun taktirlerini kazanarak sektörlerimizde yaptığımız işleri en iyi şekildekleştirmektir.

Vizyonumuz

İnsan hayatına ve çevreye karşı olan duyarlılığı ana ilke edinmek.
Dürüst çalışma anlayışı ve iş ahlakına uygun davranarak, beklentilere zamanında cevap vererek güvenilirliğini sürekli kılmak.
Kurumsal ve kişisel sorumluluklarımızın bilinci ile kaynaklarımızı verimli kullanarak üretimde ,insana ve çevreye duyarlı, saygılı olmak.
Profesyonel anlayış ve ekip çalışması inancı ile etkin ve hızlı hizmetler sunmak.
Bulunduğumuz sektörlerde gelişen ve sürekli yenilenen teknolojiyi kullanmak ve takip etmek.
Grubumuz içinde yer alan her birey kendisini geliştirerek çevresindekileri ve içinde bulunduğu kurumu da geliştirmek, onun için   bir yaşam biçimidir.

Telefon: 0232 856 6457
Gsm: 0537 686 8397
Email: bilgi@bahcivaninsaat.com
Adres: Tepeköy Mahallesi 4540. Sokak No : 7 Torbalı – İzmir

Bahçivan Grup Projeler Haritası

Bahçivan Grup Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.