|   |  Bak Yapı Firması
Bak Yapı

Bak Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1991

  • Proje Sayısı : 10

Bak Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Bak Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bak Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bak Yapı Hakkında

BAKYAPI FARKI
 
Bakyapı Kalitesi
Kalite bizim için standarttan öte yaşam biçimdir. Deprem yönetmeliğine uygunluk birinci kuraldır. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde sektörünün lider firmaları ile çalışıyoruz. Teslim ettiğimiz tüm konutları ince temizliği ve tüm abonelik işlemleri tamamlanmış şekilde hemen taşınmaya hazır olarak sizlere sunuyoruz.
 
Bakyapı Güveni
Sektördeki dürüstlüğümüz ve saygınlığımız sayesinde kamu ve finans kurumları ile sağlam bir güven oluşturmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz tüm sözleri zamanında yerine getiriyoruz. Sizi, en az sizin kadar düşünerek taahhütlerimizi eksiksiz sonuçlandırıyoruz.
 
Bakyapı Hızı
Sadece inşaat üretim hızıyla değil, tedarik ve resmi prosedürlerdeki yönetim hızıyla da tüm süreci en kısa sürede tamamlıyoruz. Bu sayede, 30 ay gibi kısa bir sürede 20'den fazla proje ve 2000'den fazla konut teslim ettik.
 
Bakyapı Yenilikçiliği
Sektördeki tüm standartları ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Kendi bünyemizdeki AR-GE ve üretim organizasyonuyla yalıtım ve dekorasyon konusunda müşterilerimize özel inovatif çözümler sunuyoruz.
 
Bakyapı Huzuru
Hayata geçirdiğimiz projelerdeki nezih aile ortamının korunmasına gayret gösteriyoruz. Tüm projelerde, sıcak komşuluk ilişkilerini yıllarca devam ettirecek köprüleri kuruyoruz. Mobil Teknik ekibimizle satış sonrasında müşterilerimizin konutlarında yaşadığı tüm sorunlara hızlı çözümler sunuyoruz.
 
Bakyapı Avantajı
Yoğun üretimimiz ve güçlü finansal yapımızla elde ettiğiz satınalma avantajını müşterilerine yansıtıyoruz. En kaliteli malzemeyi en iyi fiyat avantajıyla sunuyoruz. Bu sayede BAKYAPI müşterilerinin en kısa sürede en yüksek prim elde etmesini sağlıyoruz.
 
TARİHÇE
 
2011 Yılında inşaat, gıda ve hizmet sektörlerinde 20. Yılını geride bırakan BAKYAPI GROUP Ailesi bugüne kadar başardığı tüm yatırım ve girişim projelerindeki gibi inşaat sektöründeki "HUZURLU YAŞAM ALANLARI" ilkesi ile insana ve değerlerine saygı duyan yapılar inşa etmiştir.
 
Proje tasarımından, çevre düzenlemelerine üst düzeyde yüksek kalite standartlarını, satış sonrasında da verimliliğin devamlılığın olmasına sağlayacak nitelikli işçilik uygulamalarına özenle dikkat etmektedir.
 
Yıllar içinde konut projelerinde sektöründe uzmanlaşan Bursa'nın çeşitli semtlerinde konut pazarlamasında yatırımcısına garantili kazanç sağlayan, aldatmayan, hayal kırıklığına uğratmayan, üzmeyen germeyen; amatör heyecanını kaybetmeksizin profesyonel kadrosu ve kurumsal yönetim ilkeleri ile gelişimciliği ve değişimi benimsemiştir.
 
Bursa'daki dikkate değer ilerlemesi ve konut projelerindeki tecrübesi ile konut inşaatı sektöründeki yoluna devam edecek olan BAKYAPI GROUP Bursa'nın büyüyen lokomotifi olmaya devam edecektir.
 
Vizyon
20 yıllık mesleki tecrübesiyle bugüne kadar insanlara 6000’e yakın konut kazandırmış olmanın verdiği haklı gururla yaşayan Bakyapı Group, istikrarlı büyümesini borçlu olduğu ve filizlenip yeşerdiği Bursa şehrinden sonra İstanbul, Çanakkale ve Sakarya’da da sürdürdüğü (ve sürdüreceği) yepyeni projeler ile yeni şehrin yeni insanlarına hizmet etmeye devam etmektedir. Bakyapı yürüttüğü projeler ile yalnızca Türk insanının değil yabancı yatırımcıların da ilgisini ve beğenisini çekmeye devam edecektir.
 
Bakyapı olarak geçmişimizden gelen birikim ve aşağıda hedeflediğimiz değerler doğrultusunda hareket edeceğimizi taahhüt ederiz:
 
Huzur ve güveni, yarattığı eserlerle insanlar için erişilebilir kılan yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz.
 
Dünya ve ülke ekonomisine hareket vermek adına gerçekleştirdiğimiz örnek proje ve yapılarımızla, istikrar sağlayan ve sektöründe parmakla gösterilen bir firma olmak için çalışıyoruz.
 
Sürdürülebilirliği, şirketimizin maddi ve manevi varlıklarını gelecek nesillere taşımanın ötesinde, çevreye duyduğumuz hassasiyet ve insani bir sorumluluk bağlamında ele alıyoruz, üretirken korumaya özen gösteriyoruz.
 
Topluma değer katan ve farkındalık yaratmayı amaçlayan sosyal sorumluluk projelerini kurumsal bir zorunluluğun ötesinde, gönüllü ve severek yapılan bir mesuliyet olarak görüyoruz.
 
Misyon
Çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmak
 
Müşterilerimizin memnuniyetini kendi memnuniyetimiz bilip özgün projeler ve inovatif çözümlerle bulunduğumuz konuma ve müşterilerimizin güvenine layık hizmetler sunmak
 
Çalıştığımız kurum ve kişilerle uyum içerisinde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak ve çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak

Tel: 444 16 99
Fax: 0224 249 8558
Email: info@bakyapi.com.tr
Adres: Fatih Sultan Mehmet Bulvarı. No:94/1, Bakyapı Binası 16010 Bursa / Nilüfer

Bak Yapı Projeler Haritası

Bak Yapı Projeleri

Bak Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.