|   |  Bakıroğulları inşaat Firması
Bakıroğulları inşaat

Bakıroğulları inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 2

Bakıroğulları inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bakıroğulları inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bakıroğulları inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bakıroğulları inşaat Hakkında

1990 yılında, inşaat sektörünün deneyimli ve güvenilir ismi İbrahim Halil Kılıç liderliğinde kurulan Bakıroğulları İnşaat; hayata geçirdiği projeler ile sektörün öncü ve başarılı firmaları arasında yerini almıştır. İzmir'in tercih edilen lokasyonlarında 20 yıl boyunca, toplu konut alanında ve çok özel yapı projelerine Bakıroğulları İnşaat imzasını atmıştır.

Modern yaşamın gereksinimlerine uygun olduğu kadar, insana ve doğaya saygılı olmayı şirket kültürü haline getiren Bakıroğulları İnşaat, sadece konut değil insanların içinde mutlu yaşayacakları "güvenli yaşam alanları" inşa etmektedir.


Gerçekleştirdiği ve gelecekte gerçekleştirmeyi hayal ettiği bütün projelerinde "kaliteli yaşam" ilkesiyle, yenilikçi ve insan odaklı olmayı hedeflemiştir. 
İnşaat sektörü dışında, tekstil ve turizm alanında da faaliyet gösteren firma, insan odaklı vizyonunu başarıyla diğer şirketlerinde de uygulamaktadır.

Tel: 0232 278 8858
Fax: 0232 278 8857
Email: merkez@bakirogullariinsaat.com
Adres: Mithatpaşa Caddesi No:251 Kat:2/4, 35330 İzmir / Balçova

Bakıroğulları inşaat Projeler Haritası

Bakıroğulları inşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.