|   |  Balkaya inşaat Firması
Balkaya inşaat

Balkaya inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 4

Balkaya inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Balkaya inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Balkaya inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Balkaya inşaat Hakkında

1960’dan bugüne...
 
1960 yılından beri ticari faaliyetlerini sürdüren Balkaya, 2004 yılına kadar inşaatın yanısıra, akaryakıt, petrol ürünleri ve servis hizmetleri konularında faaliyetlerine devam etmiştir. 2004 yılında Balkaya İnşaat’ı kurarak daha büyük konut ve işyeri projeleri gerçekleştirme hedefi ile yapı sektörüne ağırlık vermiştir.
 
Gelecek vadeden lokasyonlar...
 
Gelecek vadeden lokasyonlarda, butik projeler üreterek, müşterilerine güvenli, konforlu ve kaliteli bir yaşam sunmanın yanısıra, yüksek katmadeğer sağlayan yatırım yapmanın keyfini de yaşatmak Balkaya İnşaat’ın temel prensibi olmuştur. 
Şu ana kadar tamamladığı projelerde, hem yapı kalitesi hem de sunduğu yaşam kalitesi konusunda kazandığı güven ile daha büyük projelere adım atan Balkaya, yapı sektörünün seçkin firmaları arasında yerini almıştır.
 
Müşteri memnuniyeti...
 
Müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan Balkaya, tüm projelerini deneyimli mimar ve mühendis kadroları ile gerçekleştirmektedir. Bu projelerde, yerli ve yabancı kendini kanıtlamış, markalaşmış tedarikçiler ile çalışarak imalatlarını yüksek kalite standartlarında gerçekleştirmektedir.
 
Balkaya İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş.
 
İnşaat sektöründe; Proje Geliştirme, Müteahhitlik Hizmetleri, Proje ve Danışmanlık hizmetleri faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu faaliyetlerin yanısıra Grup Şirketlerinde; akaryakıt istasyonları, danışmanlık hizmetleri ve enerji piyasalarında donanımlı ve uzman kadrolarıyla hizmet vermektedir.
 
Geçmişin gücü, bugünün güveniyle...
 
Tüm bu ticari faaliyetlerinden ve gerçekleştirilen projelerdeki başarılarından aldığı güç ile Balkaya geleceğe yönelik projeler üretmeye devam etmektedir.
 
Bugün...
 
Şu anda, Balkaya İnşaat Turizm San. ve Tic. A.Ş. güvencesiyle, Antalya - Konyaaltı Yasemin Villaları’nı ve kendi mülkiyetimizdeki arazi üzerine inşa edilen İstanbul - Beylikdüzü, Yasemin Evleri’ni siz değerli dostlarımınız beğenilerine sunuyoruz.
 
soğuk duvarlar değil,          
sıcak yuvalar üretiyoruz...
 

Tel: 0212 669 2559
Fax: 0212 669 2659
Email: bilgi@balkayainsaat.com.tr
Adres: Yeşilkent Mah. Atatürk Cad. No:2/2 İstanbul / Esenyurt

Balkaya inşaat Projeler Haritası

Balkaya inşaat Projeleri

Balkaya inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.