|   |  Ballıoğlu İnşaat Firması
Ballıoğlu İnşaat

Ballıoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1990

  • Proje Sayısı : 4

Ballıoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Ballıoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Ballıoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Ballıoğlu İnşaat Hakkında

BALLIOĞLU İNŞAAT, 1990 yılında Fransa’da tamamen kendi sermayesi ile imar planı ve mimari projeler yapmak üzere kurulmuştur.
Bugüne kadar Fransa’da, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde ve Çorlu’da yaşanabilir ve güvenilir konutlar üreten BALLIOĞLU İNŞAAT; gelişen şehirlerimizin estetik mekan vitrini olarak ön plana çıkmaktadır. BALLIOĞLU İNŞAAT olarak Çevreye duyarlılığı ve profesyonel çalışmalarıyla ülkemizde de Avrupa’daki vizyonumuzu devam ettirerek yeni projeler kazandıracağımıza inanıyoruz…
1990 yılından beri yapı ve inşaat sektörünün önemli bir şirketi olarak faaliyet gösteren BALLIOĞLU yüklendiği misyonun bilinciyle
müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. BALLIOĞLU, konutların yanında bunların ihtiyacı olan  enerji, telefon, doğalgaz hatları, peyzaj uygulamaları, ağaçlandırma, çocuk oyun alanları, otoparklar, çarşı, dini ve sağlık tesisleri ve spor alanlarını site sakinlerinin istifadesine sundu. Şehrin tarihi ve doğal yapısını bozmadan, ağacı kesmeden ve su havzalarını koruyarak, prestijli konutlar üretmek, modern, yaşanabilir mekanlar oluşturmayı ana faaliyet alanı olarak belirleyen BALLIOĞLU, çevresi ve doğasıyla bütünleşmiş, estetik ve yaşanabilir yerleşim birimleri üretmeye devam edecektir.

Tel: 444 5 332
Fax: 
Email: info@ballioglu.com.tr
Adres: Hürriyet Mah. Yiğit Sok. No:1 İstanbul / Bahçelievler

Ballıoğlu İnşaat Projeler Haritası

Ballıoğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.