|   |  Baltok A.Ş. Firması
Baltok A.Ş.

Baltok A.Ş.

  • Kuruluş Tarihi : 16 Ekim 2015

  • Proje Sayısı : 1

Baltok A.Ş., konut, ofis ve residence projeleri, Baltok A.Ş. hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Baltok A.Ş. ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Baltok A.Ş. Hakkında

Altyapı, üst yapı, sosyal donatı alanları ile bütünleşik yaşam alanları oluşturabilmek; modern, güvenilir ve ekonomik nitelikli konut projeleri üretmek amacıyla Balıkesir Büyükşehir Belediyesi güvencesi ile 2015 yılında kurulmuştur.

Şehrin doğal ve tarihi yapısını bozmadan, hızlı ve ekonomik bir şekilde geliştirdiği projelerle, çarpık kentleşmeyi önlemek ve kente modern yaşanılabilir alanlar kazandırmak misyonuyla ilerlemektedir.

Bu doğrultuda kalite, konfor ve güvenlik unsurlarının bir arada bulunduğu çevreye duyarlı yaşam alanları üretmeyi kendine görev olarak üstlenmiştir.

Balıkesir’de ihtiyaçlara cevap veren yenilikçi projeleri ile yaşam standartlarını yükseltecek çok sayıda modern yerleşim birimini hayata geçirmeyi hedeflemektedir.

Artan istihdam ile oluşacak konut talebini karşılayarak sürdürülebilir şehirleşme sağlamak üzere geliştirilen, “1.Etap 1334 dairelik YENİ KARESİ” ile, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi güvencesiyle gerçekleştirdiği ilk projesini 16 Ekim 2015‘de halka sunmuştur.

'Baltok Güvencesiyle'

Telefon: 0266 245 0090
Fax: 0266 245 0091
Email: info@baltok.com.tr
Adres: Atatürk Mahallesi Bandırma Caddesi Kurtdereli Sokak No:9A Karesi / BALIKESİR

Baltok A.Ş. Projeler Haritası

Baltok A.Ş. Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.