|   |  Bap Yapı Firması
Bap Yapı

Bap Yapı

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Bap Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Bap Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bap Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bap Yapı Hakkında

Kurumsal
 
İstanbul’da kentsel dönüşüme dair bir çok adım atıldı, bu yapısal dönüşümde
BAP YAPI olarak İstanbul’un farklı semtlerinde bitmiş ve devam eden çalışmalarımız bulunmaktadır.
 
Vizyonumuz
Bugüne kadar gerçekleştirdiği onlarca projeyi müşterilerine sorunsuz teslim eden BAP YAPI, “Kentsel dönüşüm”ün öncülerinden olmaya devam ediyor… Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmeyi ilke benimseyen firmamız, ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak için çalışıyor…
 
Misyonumuz
Tomlumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri gerçekliğe taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümeyi hedefleyen BAP YAPI, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet veriyor. Uzun vadede karlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket ediyor; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir firma olarak sürdürülebilirliğimizi sonuna kadar kullanmaya devam edeceğiz.
 
Stratejimiz
Temel faaliyet alanımız olan inşaat-taahhüt sektöründeki özellikli konumumuzu korumak ve güçlendirmek adına çalışıyor. Grubun gelişme ve büyüme stratejisi ise, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, sürekli arttırarak geliştirmek, yüzde 100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, mutlu ve huzurlu ailelerin yaşadığı yapıları inşa etmek.

Tel: 0212 573 2050
Fax: 0212 573 2051
Email: info@bapyapi.com
Adres: 6666 Şenlik Mahallesi Florya Cad. No:22/A İstanbul / Bakırköy

Bap Yapı Projeler Haritası

Bap Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.