|   |  Baran İnşaat Firması
Baran İnşaat

Baran İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Baran İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Baran İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Baran İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Baran İnşaat Hakkında

Kurumsal

35 yılı aşkın tecrübesi ve donanımı ile insanlara kaliteli ve güvenli yaşam alanları inşaa etmeye devam eden Baran İnşaat Tic. San. Ltd. Şti. Sahibi ve Kurucusu İnşaat Müteahhiti  Nejat BARAN oğulları İnşaat Müteahhiti Mahmut BARAN, Yüksek İç Mimar Ömer BARAN ve İnşaat Mühendisi Abdulvahap Baran ile Samsun İli ve çevre illerde  Lüks Yaşam Alanları Bir çok Otel, Konut, İş merkezi ve Kamu Kurumları gibi konforu, teknolojiyi, modernliği, fonksiyonelliği bir arada bulunduran projelere imza atmıştır. Köklü bir mesleki geçmişe sahip olan Baran İnşaat kaliteden ve güvenlikten taviz vermeden çevreye ve insana duyarlı şirket politikaları ve ilkeleri doğrultusunda binin üzerinde kişiyi ev sahibi yapmış İnsanların öncelikli tercihi haline gelen bir marka şirket olmuş, başarı hikayeleri yazmaya devam etmiştir.

Bulunduğu kenttin "En Çok Tercih Edilen İnşaat Şirketi" olma başarısını yakalayan Baran İnşaat Tic. San. Ltd. Şti. Sahibi Nejat Baran  son dönemlerde turizm açısından da Samsun'a kayda değer yatırımlar yapmıştır bunlar ; Cumhuriyet Meydanında Atatürk heykelinin karşısında bulunan 3 yıldızlı Amisos Hotel (2006) Atakumda bulunan 4 yıldızlı Grand De Lüxe Amisos Hotel (2012) yine Cumhuriyet Meydanında bulunan 4 yıldıza sahip Neba Royal Hotel (2014) ile son 10 yıl içinde turizm adına Samsuna 239 oda 500 yatak kazandırmış ve işletmesinide yine kendi kurduğu Kirazlık İnşaat San.Tic. Aş kuruluşu ile yapmaktadır.

Telefon: 444 6 276
Fax: 444 6 276
Email: baraninsaatsamsun@gmail.com
Adres: Bahçelievler MAh. Abdulhak Hamit Cad. No: 33/1 İlkadım - Samsun

Baran İnşaat Projeler Haritası

Baran İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.