|   |  Baray İnşaat Firması
Baray İnşaat

Baray İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2012

  • Proje Sayısı : 1

Baray İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Baray İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Baray İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Baray İnşaat Hakkında

İnşaat sektöründe bir aile şirketi olarak  başladığımız 1960 yılından günümüze kadar olan tecrübemiz ile 2012 yılında Baray İnşaat A.Ş. kurulmuştur.

İlk temelimizi attığımız o gün  betonlara hayat verecek olanın harcımıza katacağımız DEĞER olduğunu biliyorduk. Bu düşüncede yapmış olduğumuz tüm projelerimizde yüksek kazançlı, güvenle yaşanacak geleceğin eserlerini ortaya çıkarmak için çalıştık.

Ve Bugün projelerimizdeki yüksek yatırım karlılığının, geleceğin mimarisini günümüze uyarlayarak yaşanası mekanlar üretmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Baray inşaat olarak Ofis Projelerinde iş dünyasının çalışma masasına ışık olduğumuz gibi, Konut projelerimiz ile ailenizle keyifli zamanlar geçireceğiniz yaşam alanlarının mimarı olduk.

Kentsel dönüşüm projelerini hayata geçirmek suretiyle Güvenli yapılar ve kazançlı yatırım fırsatları üreterek gerek yeni konut sahiplerine gerekse yatırımcıya imkan sağlamaktır.

Bugünden sonrada Tecrübemizi genç ve dinamik kadromuz ile birleştirerek yeni projeler, yeni değerler üretmeye devam edeceğiz.

Telefon: 0212 282 7676
Faks: 0212 284 3971
Email: info@barayinsaat.com.tr
Adres: Ortabayır Mah. Dereboyu Cad. No: 12/A Levent Kağıthane / İstanbul

Baray İnşaat Projeler Haritası

Baray İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.