|   |  Barış İnşaat Firması
Barış İnşaat

Barış İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Barış İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Barış İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Barış İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Barış İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Barış İnşaat, 50 yıldır inşaat işi yapan bir ailenin üçüncü kuşağının temsil ettiği bir aile şirketidir. Şirketin kurucusu Mehmet Akyüz'dür. Kurulduğundan bu yana geçen 20 yıllık süreç içinde ağırlıklı Ankara'da olmak üzere Türkiye’nin farklı yerleşim bölgelerinde pek çok konut, lüks konut, villa, iş merkezleri ve taahhüt projelerini başarıyla tamamlamıştır.

KKTC'de Anadolu Co. Ltd. adı ile yine pek çok gayrimenkul ve taahhüt işi gerçekleştirmiş ve yeni projeleri ile faaliyetini sürdürmektedir.

Şirketimiz, tamamladığı gayrimenkul ve taahhüt projelerinin yüksek kalitesi ve çalışma prensipleriyle tanınmakta ve saygı görmektedir. Barış İnşaat, yapımına devam ettiği gayrimenkul ve kamu projelerinde de “hedef, kalite, bütçe, zamanlama, iş güvenliği” boyutlarına azami önem vermekte; taahhütlerini yerine getirmek üzere dürüstlük ve azimle çalışmaktadır.

Teslim ettiğimiz ve edeceğimiz tüm yaşam ve yatırım alanlarının konforlu, sağlıklı, sağlam, değerli ve estetik olması temel ilkemizdir. Kalitemiz ISO 9001, OHSAS 18001 ve ISO 14001 kalite sistemleri ile belgelidir. Üç kuşaktır inşaat ve müteahhitlik sektörünün en güvenilir ve deneyimli gruplarından biriyiz. Bugüne dek yüzlerce toplu konut, site, villa ile spor kompleksi, iş merkezi, hastane, gençlik merkezi yaptık.

Son projelerimizden İncek Bellapais Konutları, Ankara’nın en kaliteli ve yatırım değeri yüksek projelerinden biri olarak yükseliyor. Diğer projelerimiz KKTC-Nicosia Suits, Batıkent-Asteria İş Merkezi, Bursa-Yıldırım Spor Kompleksi ve Cimnastik Salonu başarıyla devam ediyor.

Ülkemiz için, geleceğimiz için üretiyoruz.

Telefon: 0312 231 9680
Telefon: 0312 231 9681
Telefon: 0312 231 9066
Fax: 0312 231 0829
Email: info@barisinsaat.com
Adres: G.M.K Bulvarı Ali Suavi Sokak No: 1/9 Maltepe Çankaya - ANKARA / TÜRKİYE

Barış İnşaat Projeler Haritası

Barış İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.