|   |  Barış inşaat Firması
Barış inşaat

Barış inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1995

  • Proje Sayısı : 3

Barış inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Barış inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Barış inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Barış inşaat Hakkında

1995`de sektöre adım atan yönetim ekibi 2003 yılından bu yana Barış İnşaat imzasıyla gerçekleştirdiği nitelikli projelerle istikrarlı büyüme ivmesini büyük adımlarla sürdürmektedir.

Barış İnşaat öncelikle taahhüt, beraberinde ve sonrasında anahtar teslim olarak yüklendiği projelerle, müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vererek, kaliteli ve hızlı çözümler sunarak adını yazdırdığı pek çok konut, sanayi tesisi ve iş merkezi projesiyle sektörde kısa süre içinde haklı ve kalıcı bir yer edinmiştir.

Geleceğin "iş ve yaşam alanları" için buradayız!
Barış İnşaat taahhüt işlerinde 1 m2`den 100.000 m2`ye her türlü büyüklükteki projeler için esnek organizasyon yapısı ve projeye özel oluşturulan uzman ekip kadrosuyla güçlü, dinamik bir yapı sunar.

Barış İnşaat ayrıca anahtar teslim projelerde de; deneyimli ve titiz çalışma ilkeleriyle "güvenli" yaşam ve çalışma alanları oluşturur.

Tel: 0212 438 2900
Fax: 0212 438 3160
Email: info@barisinsaat.com.tr
Adres: Tekstilkent Koza Plaza A Blok Kat:25 İstanbul / Esenler

Barış inşaat Projeler Haritası

Barış inşaat Projeleri

Barış inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.