|   |  Barsan Yapı Firması
Barsan Yapı

Barsan Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2014

  • Proje Sayısı : 1

Barsan Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Barsan Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Barsan Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Barsan Yapı Hakkında

HAKKIMIZDA

"Yaşam için inşa ediyoruz".

Barsan Yapı Hakkında

Barsan Yapı sektörlerinde öncü kuruluşlar olan, Barsan Global lojistik ile Denge Yapı Mimarlık Mühendislik firmalarının 2014 yılında kentsel dönüşüm ve büyük inşaat projeleri yapmak üzere kurmuş oldukları firmadır.!

VİZYONUMUZ

Geleceğe ve tüm nesillere...

Barsan yapı vizyon 

İnşaat sektöründe estetik kaliteli çevreye duyarlı geleneksel mimarinin yaşatıldığı müşteri memnuniyetinin en üst seviyelere taşındığı projelere imzamızı atmaktır.

Bunu yaparken geleneklerimizden, yaşam tarzımızdan ve geçmişimizden gelen birikimimizi günümüz teknolojileri ile sentezleyerek çevreye uyumlu yaşam alanları inşa etmektir.

HEDEFİMİZ

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, dürüstlük, insan ve çevre sağlığına duyarlı.

Barsan yapı hedefimiz

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, dürüstlük, müşteri memnuniyeti insan ve çevre sağlığına duyarlı , iş güvenliğini ön planda tutarak ekip çalışması yapmak ana ilkemiz olacaktır. Müşterilerimiz çalışanlarımız ve çözüm ortaklarımız bizim varlık nedenimizdir.

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

İnsana saygılı, Çevreye duyarlı, Doğaya dost.

Barsan Yapı olarak önceliklerimiz hakkında çevremizi korumak ve sürekliliğini sağlamak için tüm çevre yasa ve yönetmeliklerine uyarak çevre etkilerini kontrol altına tutmak, bu etkileri azaltarak çevresel performansımızı sürekli iyileştirmek ve bu bilincin arttırılmasıyla tüm ürün, üretim faaliyetlerini "Operasyonel İş Mükemmelliği" ile gerçekleştirerek gelecek kuşaklara yaşanabilir temiz bir çevre bırakmaktır. Barsan Yapı'nın çevre bilinci ve sorumluluğu; çevreye olan sorumlulukları konusunda tüm çalışanlarını, taşeronlarını ve çevre halkını bilinçlendirerek, katılımlarını sağlamak, çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği kuralları çerçevesinde oluşabilecek acil durum risklerini azaltarak, sağlık, güvenlik ve çevre bütünlüğünü oluşturmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kaliteden ödün vermeden her zaman daha.

Barsan Yapı, bünyesi içinde bulunan tüm çalışanlarının uyum içinde bir bütün olarak aynı hedefe doğru gitmesini sağlar. Barsan Yapı kuruluş amacı doğrultusunda, müşteri beklentilerini karşılamak ve bunları aşmak için, işlerimizin kalite ve güvenliğini öncelikli tutarak, yapınlarımızın kalitesini sürekli geliştirmeyi kendine hedef seçmiştir. Tüm çalışanlarda kalite, bilincini tesis etmeyi, ve bu dorultuda kaliteyi sürdürebilir hala getirmeyi amaçlamaktayız. Barsan Yapı sürekli gelişmeyi ve sistemdeki olumsuzlukları iyileştirmeyi kendine şiar edinmiş ve bu doğrultuda yapısal adımlar atmıştır.

Telefon: 444 37 31
Email: barsan@barsanyapi.com
Adres: Merdivenköy Mahallesi Heybetli Sk. No:10, 34732 Fikirtepe/Kadıköy/Istanbul

Barsan Yapı Projeler Haritası

Barsan Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.