|   |  BaşYapı İnşaat Firması
BaşYapı İnşaat

BaşYapı İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 2004

  • Proje Sayısı : 3

BaşYapı İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, BaşYapı İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve BaşYapı İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

BaşYapı İnşaat Hakkında

Hakkımızda
 
2004 yılında BAŞYAPI İNŞAAT TAAHHÜT TURİZM SAN. DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. adı altında İstanbul’da kurulan Başyapı; yolculuğuna altyapı ve çevre düzenlemesi işleri ile başlamış; doğayla dost, kaliteli, güvenilir yaşam alanları oluşturarak bu yolda emin adımlarla ilerlemiştir. Dünden bugüne de kendi alanında İstanbul başta olmak üzere Trabzon, Samsun, Malatya, Çankırı, Aydın, Balıkesir, Van, Kars, Ağrı Kütahya ve Eskişehir illerinde 3500 adede yakın konut, sosyal tesis ve ticaret alanlarının inşaatları, bağlantı yolları, altyapı, köprü, arıtma ve spor tesisleri işlerini başarıyla tamamlamıştır.    
 
Taahhüdü altında bulunan tüm işleri zamanında bitirmeyi amaç edinen Başyapı; her işi zamanında teslim etmiş, kentsel yenilemede önemli adımlar atmak ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmak için bu taahhütler ışığında çalışmalarına devam etmiştir.   
 
Başyapı, ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ ve ISO 14001 Çevre yönetim sistemi sertifikaları sahibidir. 
 
Genel Müdür Mesajı
 
Baş Yapı, taahhüt sektöründe gerçekleştirdiği işlerle ve bu süreçte sergilediği sağlam ve güvenilir tavırla;  sektörde kalıcı ve büyüyen bir marka olacağını göstermiş bir şirkettir. Kurulmasından bu yana gösterdiği özveri ve disiplini bundan sonraki işlerinde de artırarak devam ettirecektir.
 
Ben ve çalışma arkadaşlarım yorucu olduğunu bildiğimiz bu yolda, katılımcı ve gelişime dönük bir anlayışla hareket ediyoruz. Kemikleşmiş bir şirket yapısı değil, değişen,  gelişen,  dinamik ve teknoloji ile bütüncül bir şirket yapısını destekliyoruz. Bu nedenle,  ‘gelişim’  bizim işin sadece kurumsal bir gelişime değil,  aynı zamanda çalışma arkadaşlarımızın tümünün ayrı ayrı kişisel ve mesleki alanlarında gelişimine de karşılık gelmektedir. Biliyoruz ki ilerlemek ve büyümek bir şahıs işi değil bir ekip işidir.
 
Teslim ettiğimiz her işin bizim için bir deneyim ve birikim olduğu kadar,  kullanıcı için de bir yaşam alanı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle imal ettiğimiz her projeye teknik titizlikle yaklaştığımız gibi,  kullanıcı hassasiyeti ile de yaklaşıyoruz. Nasıl ki zamanında ve eksiksiz teslim ettiğimiz her proje bizimle kurum arasında sağlam bir köprüyse,  memnuniyet de kurumla kullanıcı arasındaki en güçlü köprüdür. Kalkınma ve ilerleme kurumsal olduğu kadar bireyseldir. İmal ettiğimiz yaşam alanlarından memnun olan her kullanıcı bizim için geleceğe dönük bir teminattır.
 
Misyonumuz
Aldığımız her işe maddi olduğu kadar deneyimsel ve teknik birikime yönelik bir kazanç olarak bakmak ve en kısa sürede, yüksek düzeyde kalite sağlamak şirketimizin temel amacıdır.
 
Vizyonumuz
İnsanlarımızı bilinçlendirmek
Sektörel kaliteyi en üst düzeye çıkartmak
Çevreyle barışık olmak
İnsanların güvenini ve memnuniyetini sağlamak
Daha iyi projeler üretip hayata geçirmek
 
Kalite Politikamız
Güvenilir ve Özgün Hizmet
Aldığımız her işe maddi olduğu kadar deneyimsel ve teknik birikime yönelik bir kazanç olarak bakmak ve en kısa sürede, yüksek düzeyde kalite sağlamak şirketimizin temel amacıdır. 
 
Gerçekleştirdiğimiz her işte; bütün kaynaklarımızı kurumsal hedeflerimiz doğrultusunda etkin ve verimli şekilde kullanmak, teknolojik değişmeleri yakından takip etmek ve çevreci bir yaklaşım benimsemek şirket hassasiyetlerimizi oluşturmaktadır. Bu hassasiyetlerle, sürecini yaşayıp bitirdiğimiz her işten sonra edindiğimiz deneyimler bir sonraki işimize başlarken bizi sonuca daha yakın kılmakta, bu nedenle yaptığımız her iş bizim için sadece maddi bir kazanç değil aynı zamanda bilgi birikimi oluşturarak kılavuza dönüşmektedir. Tüm bu süreç içerisinde ilerlememizin temel taşı olan personelimizin kişisel ve mesleki gelişimini sağlamak edindiğimiz deneyimlerin etkin şekilde kullanılmasının temel şartıdır. 

Tel: 444 65 17
Fax: 
Email: bilgi@basyapiinsaat.com.tr
Adres: Mahmutbey Mah. Hacıbostan Cad. 4.Sok. No:4 İstanbul / Bağcılar

BaşYapı İnşaat Projeler Haritası

BaşYapı İnşaat Projeleri

BaşYapı İnşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.