|   |  Başaran inşaat Firması
Başaran inşaat

Başaran inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Başaran inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Başaran inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Başaran inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Başaran inşaat Hakkında

BAŞARAN İNŞAAT

Başaran Gayrimenkul Yatırım ve İnşaat San. TİC. A.Ş, Türkiye ve çevre ülkelerde, emlak ve inşaat sektöründeki stratejik projelere yatırım amacıyla kurulmuştur.
 
Şirketin ana büyüme politikası genel olarak, geçmişte edinilmiş proje geliştirme ve uygulama deneyimleri ve bilgilerinden yararlanarak, ilgili ülke ve bölgelerde referans projeler üretmektir.
 
Şirket yönetim ekibi; proje geliştirme, uygulama ve finansmanı konusunda multidisipliner bilgi birikimi ve deneyime sahip uzmanlardan oluşmaktadır.
 
Vizyonumuz
 
Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin Başaran Grup’la birlikte olmaktan mutluluk duydukları, finansal sağlam yapımızla ürün ve hizmetlerimizde kalıcı üstünlük sağlayarak dünyaca tanınan ve güvenilen bir yapı olmak kendimizi görmek istediğimiz resimdir.
 
Misyonumuz

Başaran Grup olarak stratejik iş kollarımızla, takım ruhu içinde hareket eden, sonsuz güven duyulan, denenmemiş ve cesaret edilmemiş fikirlerle dolu üretimlerle fark yaratan, yenilikçi, insana ve doğaya sonsuz değer veren, kalitesini tüm dünyaya kanıtlamış istikrarlı ve lider bir kuruluş olmak varoluş sebebimizdir.

Tel: 0212 322 3110
Fax: 0212 322 3116
Email: info@basarangrup.com.tr
Adres: Göktürk Mahallesi İstanbul Caddesi Kartal Sokak Başaran Plaza No.1 Kat.4 34075 Kemerburgaz İstanbul / Eyüp

Başaran inşaat Projeler Haritası

Başaran inşaat Projeleri

Başaran inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.