|   |  Başkent Otomotivcileri Derneği Firması
Başkent Otomotivcileri Derneği

Başkent Otomotivcileri Derneği

  • Kuruluş Tarihi : 2009

  • Proje Sayısı : 1

Başkent Otomotivcileri Derneği, konut, ofis ve residence projeleri, Başkent Otomotivcileri Derneği hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Başkent Otomotivcileri Derneği ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Başkent Otomotivcileri Derneği Hakkında

2009 Yılında kurulmuş olan BOD’un kuruluş amacı; Başkent Ankara ve ilçelerindeki otomotiv ticaretiyle uğraşan esnafın sektördeki devamlılığını ve gelişmesini sağlamak, üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda, üyelerimizi gerek yurt içi ve gerekse yurt dışı devlet kademelerinde, fuarlarda ve sivil toplum örgütlerinin aralarında temsil etmek,haklarını korumak, doğacak sorun ve ihtilaflara çözüm üretmek,sektördeki olumsuzlukları gidermek, üyelerinin markalaşmasını sağlamak, kamuoyuna basın ve net yoluyla bilgiler vermek gibi bir hizmet anlayışını benimsemiş ve misyonu olarak kabul etmiştir.
   
Derneğimiz Motorlu Araç Satıcıları Federasyonu (MASFED) resmi üyesidir. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) otomobil meclisinde ve ATO' da derneğimiz temsil edilmektedir.

Tel: 0312 215 3626
Fax: 0312 215 3696
Email: info@bod.org.tr
Adres: Beştepe Mahallesi Meriç Sokak Milaslı 2000 Sitesi 3.Kat No :5/10 (Konya Yolu Üzeri) Ankara / Yenimahalle

Başkent Otomotivcileri Derneği Projeler Haritası

Başkent Otomotivcileri Derneği Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.