|   |   |  Başyazıcı Grubu İstanbul'da yer almaya hazırlanıyor

Başyazıcı Grubu İstanbul'da yer almaya hazırlanıyor

Türkiye ekonomisinin geleceğine güvenen Kayserili Başyazıcı Grubu, yeni yatırımlarla ulusal marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Başyazıcı Grubu İstanbul'da yer almaya hazırlanıyor

Kayseri merkezli Başyazıcı Grubu, Türkiye’nin geleceğine duyduğu güvenle yatırımlarına devam ediyor. Son olarak Kayseri’nin ilk yaşam merkezi olan Mix Kayseri projesini gerçekleştiren Başyazıcı Grubu ölçeğini büyüterek İstanbul’da inşaat sektöründe 70 milyon liraya mal olan Başyapıt Dragos projesini hayata geçirecek. İslami kurallara uygun olarak üretilen et ürünleriyle Başyazıcı Grubu,  Anadolu’dan sonra İstanbul pazarında da yer almaya hazırlanıyor.

Kayseri’de gıda, tekstil, inşaat, turizm, enerji ve perakende gibi pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren 63 yıllık Başyazıcı Grubu, Türkiye’nin ekonomik ve siyasi istikrarına duyduğu inanç ve güvenden aldığı cesaretle yatırım hedeflerini büyüttü. Anadolu’da ekonomik, sosyal ve kültürel hayata yaptığı katkılardan sonra ulusal bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Başyazıcı Grubu gıda ve inşaat sektörlerinde başta İstanbul olmak üzere büyük şehirlere de açılıyor.

Grup, bir yandan inşaat alanında 70 milyon TL’lik yatırımla hayata geçecek olan butik projesi Başyapıt Dragos’u inşa ederken bir yandan da gıda sektöründe helal et ürünleriyle Anadolu’dan sonra İstanbul pazarında da yer alıyor.

Küresel standartlarda ürün ve hizmet sunduklarını belirten Başyazıcı Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Başyazıcıoğlu “Anadolu’da ticaretin simge merkezlerinden biri olan ve iş dünyasının nabzını tutan Kayseri’de yaklaşık 60 senedir istihdam ve katma değer sağlıyoruz. İstanbul pazarında gıda ve inşaat sektöründe hayata geçirdiğimiz yeni yatırımlar ve satış kanalları ile burada var olan iş hacmimizi büyüterek yola devam edeceğiz.” dedi.

59 Şehirde 63 bayi hedefliyor

Anadolu’da, İpek Yolu’nun önemli kavşaklarından sayılan Kayseri’nin öncü firmalardan biri olan Başyazıcı Grubu, insana önem veren çalışma prensibiyle istihdam sağlayarak Türkiye ekonomisine destek oluyor. Kayseri’de sağladığı katma değeri tüm Anadolu’da ve bu yıl itibariyle İstanbul’a da sunacak olan Başyazıcı Grubu, Başyazıcı Et Ürünleri, Bamen, BYZ Outlet, Mix Kayseri, Almer Hotel, Ommer Hotel, Maba Mağazacılık, Byz Solar markalarıyla ön plana çıkıyor.

Başyazıcı Et Ürünleri; pastırma, sucuk, kavurma, salam, füme dil, jambon ve sosiste modern tesislerinde, hijyenik koşullarda, İslami kurallara uygun olarak üretilen et ürünleriyle Anadolu’dan sonra İstanbul pazarında da yer almaya hazırlanıyor.  Gerçekleştirdiği 8 milyon TL’lik yatırımın ardından 59 şehirde 63 bayi ile hizmet vermeyi hedefliyor.

Başyazıcı Grubu; bir yandan da Kayseri’de gerçekleştirdiği AVM, otel gibi projelerle kazandığı inşaat deneyimlerini İstanbul’da hayata geçireceği nitelikli konut projeleri ile yatırımcılara sunacak.

İstanbul’daki ilk konut projesini Maltepe’de ‘Başyapıt Dragos’ adıyla hayata geçirecek olan Başyazıcı Grubu, residence projesiyle çocuklu aileler için geniş, ferah daireler ve özenli sosyal donatı alanları sunacak.

Bamen, İSO 9001 ve 50001 Enerji belgelerinin sahibi oldu

Başyazıcı Grubu’nun tekstil firması Bamen, uluslararası standartlarda iplik üretimi ve boyama tesisleriyle, birçok dünya markasına iplik temin ediyor.

Bamen, İSO 9001 Kalite Yönetimi belgesi ve 50001 Enerji Yönetimi belgesi ile tescillendi. Üretiminin %40’ını 30’u aşkın ülkeye ihraç eden, ham ve boyalı iplik üreten Bamen, dünyanın önemli tekstil firmaları arasında yer alıyor. Gurme lezzetleri, spor ve eğlence alanlarıyla dikkat çeken bir yaşam merkezi olan Mix Kayseri, Kayseri’nin en genç outleti bayrağını elinde tutan BYZ Outlet ve dünya markalarını ulaşılabilir kılan Maba Mağazacılık, Başyazıcı Grubu’nun perakende sektöründeki en büyük markalarının başında geliyor.

Başyazıcı Grubu bünyesinde yer alan Kayseri’nin İlk yerel 5 yıldızlı oteli olan Ommer Hotel,  şehrin en büyük ve en kullanışlı balo salonları, SPA’sı, hamamı, spor kompleksi gibi imkanları birarada sunuyor. Müşterilerine dünya mutfağından lezzetler tatma fırsatı sunan Mons Argaeus restaurantı ile Ommer Hotel, Kayseri’nin en iddialı otellerinden biri olarak dikkat çekiyor.

Çevreye olan duyarlılığıyla bilinen Başyazıcı Grubu’nun, Byz Solar markasıyla da enerji alanında yatırımları bulunuyor. Başyazıcı, montaj aşamasındaki 3 mw kurulu güce sahip GES projelerine ek olarak yenilenebilir enerji alanında da yatırımlarını hayata geçirmeye başladı.

Şirket Haberleri

Başyapıt Dragos Projesinden Bilgi Alın

Ad*

Soyad*

Telefon*

Email*

Gönder

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!
  FuzulEv’den Erken Teslim Kampanyası!

  Kurulduğu günden bu yana sabit ve dar gelirli ailelerin ev hayalini gerçeğe dönüştüren FuzulEv, teslimatları erkene çekerek yine çok konuşulacak bir kampanyaya imza attı.

 • Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi
  Nef’ten toplam 318 Milyon TL tahvil ödemesi

  Toplam konut satış tutarında son 4 senenin lideri olan Nef, 50 Milyon TL tutarındaki tahvilin 7.kupon ödemesinin gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

 • Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri
  Sani Şener Körfez Bölgesi’nde inşaat sektörünün en güçlü 4. lideri

  TAV Grubu CEO’su Sani Şener, inşaat sektörünün saygın yayınlarından Construction Week dergisi tarafından hazırlanan ve Körfez Bölgesi’nin en etkili 100 iş insanının açıklandığı listede dördüncü sırada yer aldı. Şener, 2015’ten bu yana listede ilk 10 arasında gösterilen tek Türk iş insanı oldu.

 • Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım
  Masar İnşaat’tan 425 milyon TL’lik yatırım

  35 yıldan bu yana, Suriye’den başlayıp Mısır ve Suudi Arabistan’a uzanan bir coğrafyada çok sayıda dev projeye imza atan Masar İnşaat, gayrimenkul ve inşaat sektöründe edindiği köklü tecrübeyle, rotasını Türkiye’ye çevirdi.

 • Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi
  Sefa İnşaat’ın Kızılay bağışları platin madalya ile ödüllendirildi

  Sefa İnşaat, yurt içi ve yurt dışında insani yardım faaliyetlerini sürdürmeye devam eden Türk Kızılayı’nın gelenekselleşen Kızılay Bağışçıları Madalya Töreni’nden ödülle döndü. Geçtiğimiz yıl düzenlenen ödül töreninden de ödül alan Sefa İnşaat, bu yıl platin madalyanın sahibi oldu.

 • BOSS4 Gayrimenkul projelerini Körfez Bölgesi’ne tanıttı
  BOSS4 Gayrimenkul projelerini Körfez Bölgesi’ne tanıttı

  BOSS4 Gayrimenkul, Irak’ın başkenti Bağdat’ta gerçekleşen IREXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katıldı. Şirket fuar kapsamında bu yıl anahtar teslimini gerçekleştireceği ve hayata geçireceği yeni projelerini Körfez ülkelerindeki yatırımcılara tanıttı.

 • Tekfen İnşaat Katar’da Dünya Kupasının Yollarını Açıyor
  Tekfen İnşaat Katar’da Dünya Kupasının Yollarını Açıyor

  Tekfen İnşaat’ın yapımını üstlendiği ve şirketin tek seferde imzaladığı en büyük sözleşme olarak dikkat çeken Katar Al Khor Expressway’in, ana yol ve 3 kavşağı Katar Başbakanı Abdullah Bin Nasser Bin Khalifa Al Thani tarafından açıldı.

© Copyright 2019 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.