|   |  Başyazıcı Grubu Firması
Başyazıcı Grubu

Başyazıcı Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 1953

  • Proje Sayısı : 0

Başyazıcı Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Başyazıcı Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Başyazıcı Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Başyazıcı Grubu Hakkında

Hakkımızda

Başyazıcı Grubu, 1953 yılında kurulmuş, Türkiye ve uluslararası arenada başta gıda olmak üzere besicilik, inşaat, turizm, perakende, enerji ve tekstil gibi pek çok farklı sektörden faaliyet alanı ile değer yaratarak ekonomik, sosyal ve kültürel büyümeye katkıda bulunmuş, Kayseri’nin öncü firmasıdır.

Anadolu’da, İpek Yolu’nun önemli kavşaklarından biri olan Kayseri’de hayat bulan Başyazıcı Grubu, global perspektif çerçevesinde gerek Türkiye’de gerekse uluslararası alanda talep ve beklentilerin daima ötesini sunmayı ilke edinerek merkezine aldığı insanı, yaşam kalitesini yükselterek yüceltir. Bu sebeple Başyazıcı’nın  faaliyet gösterdiği her alan yaşama sunulan bir  çözüm merkezi ve  değer niteliği taşır. 

Başyazıcı daima gelişime ve yeniliklere açık olup genişlemiş, iş ortakları ve çalışanları ile birlikte güven ve uyumla harmanlanmış,  çalışma anlayışı ve grup felsefi ile bütünlenmiş, sunduğu ürün ve hizmetleri taşıdığı hudutlarla da küresel boyuta erişmiştir. 

Başyazıcı “Odağına insanı koyar” ve ilhamını insandan alır. Bu doğrultuda kaliteye adanmış bir çalışma prensibi ve  sürdürülebilir değer artışı hedefi ile de sürdürülebilir kalkınmayı desteklerken, gelecek nesillere de  güvenli ve her alanda artı değer kattığı bir yaşam bırakmayı hedeflemektedir.

 

Vizyon ve Misyon

Başyazıcı Grubu, faaliyette bulunduğu tüm sektör gruplarında insanı ve yaşamı merkezine alır. Benimsediği artı değerci yaklaşımı doğrultusunda, var olan kaynakları koruyarak geliştirmeyi ve yaşam kalitesini artırmayı  ilke edinir.

Başyazıcı, ilerleyen dönemde de  62 yıllık varoluş sürecinde olduğu üzere grup şirketleri ve iştirakleri ile aynı kalite ve değer odaklı ilke ve prensipler dahilinde, farklı sektörlerde dinamik ilerleyişini sürdürerek öncü rolünü devam ettirecektir.

 

Başkanın Mesajı

Mahmut Başyazıcıoğlu’ndan…

Bugüne dek Başyazıcı Grubu ailesi olarak gıda, inşaat, turizm, AVM, tekstil ve perakende alanlarında ilhamımızı Kayseri’den alarak bölgemizin ve ülkemizin ekonomisine, sosyal ve kültürel yapısına katkıda bulunmayı kendimize  görev edindik. Çalışmalarımızın tamamını gelişime ve yeni ufuklara paralel yönde, sektörün ihtiyaçlarını bugünden planlama ilkesiyle  öngörerek gerçekleştirmekteyiz. Önümüzdeki yıllarda da imzamızı attığımız her işte ülkemiz ve tüm dünya insanları için daha kaliteli, daha çeşitli ve daima yenilikçi hizmetler sunmaya devam ediyor olacağız.

Bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, bugün ülke ekonomisinde önemli bir paya sahiptir. Globalleşen dünyada Kayseri’nin bir yankısı olarak ilerleyen Başyazıcı Grubu, faaliyet gösterdiği tüm sektörel alanlarda doğru ve güvenilir çalışma anlayışıyla hareket etmektedir. Bu anlayış çerçevesinde edindiğimiz tüm başarılar gurur kaynağımız olup, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ile uyumlu birlikteliğimiz ve müşterilerimizin her birinden aldığımız olumlu tepkiler, bizi geleceğe yürürken güçlü kılmaktadır.

Sağlıklı gıda üretimiyle başladığımız, tekstil ürünlerindeki hammadde ve dokumayı önemsediğimiz, inşaat alanında hizmet vererek şehrimizin çehresini güzelleştirdiğimiz yıllar boyunca kendimize temel edindiğimiz bir konu oldu: Global pazarda yerimizi sağlamlaştırırken Kayseri’deki köklerimizi korumak. Bu gayemiz en çok son iki yılda büyüyen ve gelişen Ommer Hotel ile hayat buldu. Medeniyetlerin merkezi Kayseri’nin misafirperverliğini yaşattığımız Ommer Hotel’in yeni halkalarını ülkenin ve dünyanın farklı yerlerine yaymayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda, ikinci otelimizi bir dünya şehri olan İstanbul’da açacağımız haberini sizlerle paylaşmak isterim. Böylesi bir atılım elbette ki İstanbul’la sınırlı kalmayacak ve farklı turistik destinasyonlarda kendini gösterecektir. Ağırlama kültürünü deneyimli ve ehil ellerde sanata dönüştürmeyi hedeflediğimizi hizmet felsefemiz ve mutlak müşteri memnuniyeti ile müsemma markamızın global pazardaki yerini koruması en büyük temennimizdir.

Başyazıcı Grubu olarak şimdiye kadar attığımız ve gelecekte atacağımız tüm adımlar, var oluş felsefemiz olan “Odağımızda İnsan” ve insana, yaşama “Artı Değer”  inanışıyla gerçekleşmektedir. Yaptığımız tüm yatırımlar ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmektedir. Çünkü tek odağımız Siz ve yaşam kalitenizdir. 

 

Başarılarımızın daima mutluluğunuz olması dileğiyle...

 

Odağında İnsan

Başyazıcı Grubu merkezine insanı alır.

Faaliyet gösterdiği her sektörde yaşam içerisindeki taleplere sunu yaratabilecek bir çözüm merkezi, bir arter yaratır.

İhtiyaçları karşılamayı ve gelişmeyi baz alır. Bu yüzden hem andır, bugündür, hem de yarındır.

Toplumdan kazandığını topluma yatırır, topluma yansıtır. Bulunduğu coğrafyada ve/veya fayda götürdüğü topraklarda sosyal ve kültürel değerlerden bağımsız olarak empati kurar. Ortak dil geliştirir. Bu yüzden ne denli genişlese, çoğalsa da özdür, içimizdendir, samimidir.

Sizdir. Çünkü empati kurar. Bu sayede bizdir.

Merkezi insandır, faydadır, kalkınmadır.

Misyonu Sürdürülebilir Değer Artışıdır.

Telefon: 0212 284 0296
Telefon: 0212 284 0297
Fax: 0212 284 1070
Email: info@basyazici.com
Adres: Esentepe Mahallesi, Ali Kaya Sokak, No:4  Polat Plaza B Blok Kat:3 34394 Şişli, İstanbul/ TÜRKİYE

Başyazıcı Grubu Projeler Haritası

Başyazıcı Grubu Projeleri

Başyazıcı Grubu Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.