|   |  Batı Mesken Yapı Firması
Batı Mesken Yapı

Batı Mesken Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 2011

  • Proje Sayısı : 2

Batı Mesken Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Batı Mesken Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Batı Mesken Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Batı Mesken Yapı Hakkında

OTG İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti ve MOLTAŞ Yapı San. Ve Tic. Ltd. Şti. 2011 yılında güçlerini birleştirerek Batı Yapı A.Ş.unvanı ile inşaat sektöründe güçlü bir ortaklık yapısı oluşturup, Ankara merkezli olarak faaliyetlerini sürdürme kararı almıştır. Kurum kültürü ve gelişimini tamamlamış bu iki şirket, sektör tecrübelerini birleştirerek özellikle konut sektöründe yaşanabilir tüm mekanlarda hizmet vermektedir.

Yönetim kadrolarınca benimsenen ileri görüşlü vizyon ve yenilikçi zihniyet, bu paralelde gelişen organizasyon yapısı ve ulaşılan performans seviyesi ile kısa bir süre içerisinde Uluslararası platformda da inşaat ve enerji alanlarında önemli yerlere ulaşılmıştır. 

Sektörde 40 yılı aşan deneyime sahip olan üst yönetim kadrosu, sağlam teknik altyapısı sayesinde 1973 yılından günümüze kadar marka değeri yüksek birçok projeye imza atmıştır. Üst yönetim kadrosunun aynı zamanda inşaat alanında yıllardır başarı ile birçok projeye imza atmış olan EGE GRUP YAPI ENDÜSTRİSİ A.Ş. ve KİBAROĞLU İNŞAAT SANAYİ ve TİCARET Ltd. Şti. şirketlerinde aktif olarak ortaklıkları ve faaliyetleri devam etmektedir. 

Maliyete değil, işlev ve estetiğe öncelik vererek çevre dostu projeleri hayata kazandırmak, kurum kültürü ve gelişimini tamamlamış Batı Yapı A.Ş. için en önemli öncelikleri arasında yer almaya devam edecektir.

Batı Yapı A.Ş., Üst yapı inşaatlarda konut, residans, otel, alışveriş merkezi projelerinde güç birliği oluşturarak, geçen süre içinde belirlenen hedeflerin üzerine çıkan bir performansla çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca ortaklığımız çeşitli ölçeklerde yurt içi inşaat taahhüt işlerini başarılı bir şekilde üstlenmiş ve teslim etmiştir. 

Batı Yapı A.Ş., bünyesinde bulunan iki köklü firmanın ortaklığı ile birliktelikle ortaya çıkan sinerji ve güç ile sektöründe büyüyerek, nitelikli yapılar, kaliteli konutlar üretmeye devam edecektir.

Tel: 0312 440 8775
Fax: 0312 440 1675
Email: info@batiyapias.com.tr
Adres: Mesnevi Sokak No. 29/3 06690 Ankara / Çankaya

Batı Mesken Yapı Projeler Haritası

Batı Mesken Yapı Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.