|   |  Batı Yapı Firması
Batı Yapı

Batı Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 4

Batı Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Batı Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Batı Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Batı Yapı Hakkında

Hakkımızda
 
1996 yılında kurulan Batı Yapı, gayrimenkul projelerinin geliştirilmesi, inşaatı, satış ve kiralaması faaliyetlerine odaklanan bir aile şirketidir. Bugüne kadar aile ve şirket bünyesinde Aslan Residence, Aslan Silver Center , One Life Residence, AsfBatı Plaza, Astro Beylikdüzü gibi konut ve ofis projelerinin de aralarında bulunduğu birçok projeyi hayata geçirmiştir. Batı Yapı, sektördeki bilgi ve tecrübesi ile en son mimari trendleri, en yeni inşaat metodlarını ve sürekli değişen çevresel durumları takip ederek kendini sürekli geliştirmekte ve güncellemektedir. Sürekli gelişim, tüm paydaşlara değer yaratmak, çalışana değer vermek, güvenirlik ve başarı odaklılık değerlerini tüm derinliğiyle benimseyen ve kendine ilke edinen Batı Yapı şirket içi ve dışındaki faaliyetlerini de bu ilkeler doğrultusunda yürütmektedir. Batı Yapı inşaat projeleri dışında gayrimenkul yatırımları ile de ilgilenmekte ve düzenli olarak gayrimenkul yatırımları yapmaktadır.
 
Batı Yapı kurumsal yönetim alanında Arge Danışmanlık A.Ş.’den kurumsal kimlik konusunda Bülent Erkmen’in başında olduğu BEK Tasarım ve Danışmanlık’tan danışmanlık alarak sürdürdüğü yeniden yapılanma çalışmaları ile piyasadaki konumunu güçlendirmektedir.
 
Vizyon ve Misyon
 
Vizyon
 
2018 yılına kadar, başta Beylikdüzü ve civar lokasyonlar olmak üzere 10’un üzerinde farklı proje ile 200 bin m2 yaşam alanı inşa etmek.
 
Misyon
 
Sunduğu farklılıklarla; yaşama sevinci veren, merak uyandıran, tüm taraflara değer katan, sürdürülebilir yaşam alanları oluşturmak.
 
İnsan Kaynakları
 
Batı Yapı bünyesindeki kariyer olanakları ile ilgili bilgilere ulaşmak ve ilgilendiğiniz pozisyona başvuru yapmak için Batı Yapı Linkedin profilini (Buradan ulaşabilirsiniz) ziyaret edebilirsiniz.
 
Ya da özgeçmişinizin bulunduğu dosyayı bize gönderebilirsiniz.
 
Sosyal Sorumluluk
 
Batı Yapı “değer yaratmak” ve “sürdürülebilirlik” amaçlarını her zaman ortaya koyan ve bu bilinçle faaliyetlerini sürdüren bir kurumdur. Batı Yapı, Sosyal Sorumluluk konusunda topluma karşı üstlendiği görevlerin bilinciyle özellikle eğitim ve çevreye yaptığı yatırımlarla bulunduğu topluma katkı sağlamaya çalışmaktadır.
 
Sosyal Sorumluluk Projeleri:
 
Haydar Aslan İlköğretim Okulu
 
Bir Proje Bin Fidan Kampanyası
 
Haydar Aslan İlköğretim Okulu içersindeki “Ozan Baran Aslan Kütüphane”si

Tel: 0212 853 5910
Fax: 0212 853 5911
Email: info@batiyapi.com.tr
Adres: Barış mah. Karadeniz cad. Aslan Residence No:7 B Blok Daire: 17-18 İstanbul / Beylikdüzü

Batı Yapı Projeler Haritası

Batı Yapı Projeleri

Batı Yapı Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.