|   |  Bayburtlu İnşaat Firması
Bayburtlu İnşaat

Bayburtlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 9

Bayburtlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bayburtlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bayburtlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bayburtlu İnşaat Hakkında

Biz Kimiz?
 
Bayburtlu İnşaat olarak alanımızda lider firma olmamızın gururunu yaşamak ve ileride de yaşatılmasını sağlamak için sektörümüzün vermiş olduğu bilinçle, günümüz şartlarında her türlü teknolojiyi kullanarak taahüt ettiğimiz işleri zamanında ve projelerine uygun olarak gerçekleştirmek. Müşteri memnuniyetini en üst düzetde tutmak. Kanuni mevzuat ve şartlara taviz vermeden uymak. Devamlı iyileştirmeye azami özen göstermek. Kalite düzeyini sürekli yüseltmek için tüm çalışanlarımıza gerekli bilgilendirme ve eğitimler yardımıyla kendilerinin, diğer çalışanlarının ve ziyareçtilerinin sağlık ve güvenliklerini tehlikeye atmamayı temel görev olarak benimsetmek. Tüm faaliyetlerimiz kapsamında olası tehlikeli durum ve davranışlar ile ilgili risk değerlendirmesini sistematik bir şekilde yaparak önleme kültürünü yerleştirmek. Tüm faaliyetlerimiz kapsamında, geri dönüştürülebilir atıklarımızı değerlendirmek, sınırlı olan doğal kaynak kullanımını azaltmak, çevreye zararlı atıklardan dolayı oluşacak kirliliği önlemek canlı hayatı olumsuz etkilememek, çereyi kirletmemek için gerekli tedbirleri almak. Çevreye ve insalara saygılı olmak, çalışanlarımızı ve müşterilerimizi veli nimetimiz olarak kabul etmek.
 
Misyonumuz
 
İnşaat sektöründe temel esas olan 3E (Emniyet, Estetik ve Ekonomi) Döngüsünü sağlamak, gelişmekte olan teknolojiyi sektöre yansıtmak ve minimum maliyet, minimum kar marjı ile maksimum kalite ve müşteri memnuniyetini sağlamak, sektörde müteahhitlik mühendislik hizmetini tam anlamıyla vermektir.
 
Vizyonumuz
 
Müşterilerimiz ve ortaklarımız, başarılarımızda, bizleri büyük bir pay sahibi olarak görecekler.
Onların tüm ihtiyaçlarını öngörerek verdiğimiz tüm sözleri tutacağız.
Şirket çalışanlarımız bizimle çalışmaktan gurur duyacaklar.
Olağanüstü başarılı performanslar için mesleki fırsatlar yaratacağız ve başarıyı mutlaka ödüllendireceğiz.
Çalışmalarımızda insan sağlığı ve doğayı korumak, ilk önceliğimiz olacak. İnsanımızın yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunacağız.

Tel: 0212 854 0441
Fax: 0212 854 1316
Email: info@bayburtluinsaat.net
Adres: Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Altıntaş Okutan İş Merkezi  Kat:12 D:75 İstanbul / Esenyurt

Bayburtlu İnşaat Projeler Haritası

Bayburtlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.