|   |  Baykaralar Mermer Firması
Baykaralar Mermer

Baykaralar Mermer

  • Kuruluş Tarihi : 1973

  • Proje Sayısı : 1

Baykaralar Mermer, konut, ofis ve residence projeleri, Baykaralar Mermer hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Baykaralar Mermer ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Baykaralar Mermer Hakkında

 

HAKKIMIZDA

 


DOĞALTAŞTA SEÇKİN KALİTE
 
İstanbul da 1973 yılında kurulmuş olup yurt içinden ve yurt dışından tedarik ettiğimiz doğal taşlar ve granitler ile birçok önemli projelere imza attık. Firmamızın 42 yılı aşkın birikimleri ve tecrübeleri ile müşteri isteklerine maksimumda cevap vermeyi ilke edinen ve başladığı her projeyi ilk günkü heyecan ve başarıyla tamamlamıştır.
 
Baykaralar mermer olarak Alibeyköy de bulunan fabrikamızda ve depomuzda yaptığımız teknolojik araştırmalar ve yatırımlar sayesinde tüm projelerimizi en yeni teknolojilerle çözümleyip çağımızın gerektirdiği hız ve kaliteyi müşterilerimize sunmak,çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetini iletişimini ve beraberinde işbirliğini en iyi seviyelere taşımak ve gücü arkamıza alarak,prestijli projelere hem doğaltaş tedariğin de bulunarak hem de uygulama aşamasında kalitemiz ve tecrübemizi göstererek ismimizi yazdırmaktır.
 
Kaliteden ödün vermeden modern bir anlayışla çalışmalarımıza devam ederek, her geçen yıl hedefimizi büyüterek değerli müşterilerimize sizlerin zevkleri ve istekleri doğrultusun da aynı hassasiyet ile çalışmalarına devam edecektir.
 
“Biz iş yaratmıyoruz. Ben bizim birer kaşif olduğumuza inanıyorum.”
Jan Kaplicky

Tel: 0212 626 6466
Fax: 0212 625 6354
Email: info@baykaralarmermer.com
Adres: Alibeyköy Mah. Boğaziçi Cad. No:64 İstanbul / Eyüp

Baykaralar Mermer Projeler Haritası

Baykaralar Mermer Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.