|   |  Bayrak İnşaat Firması
Bayrak İnşaat

Bayrak İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Bayrak İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bayrak İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bayrak İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bayrak İnşaat Hakkında

BAYRAK YATIRIM İNŞAAT OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş. 

İnşaat ve otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren BAYRAK YATIRIM İNŞAAT OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş. 1988 yılından günümüze bir çok lüks konut ve iş merkezleri projelerine imza atmıştır. Firmamız AB GROUP HOLDİNG bünyesindedir.

BAYRAK YATIRIM İNŞAAT OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş. olarak temel politikamız dürüstlük ve kalite esasına dayanmaktadır.Ayrıca projelerimizi tasarlarken hayatınıza; konfor,ayrıcalık ve kazanç katacak bir çok özelliğin olmasına özen gösteriyoruz.Herşeyden önemlisi aileniz ve çocuklarınızla yaşayacağınız dairenin sağlam olması en önemli görevlerimizdendir.Çünkü bizce sağlam olmadıktan sonra evinizin diğer özelliklerinin hiçbir önemi yok. 

Yaklaşık 30 yıldır verdiğimiz her sözün arkasında durmak,inşa ettiğimiz tüm projelerimizi söz verdiğimiz zamanda ve söz verdiğimiz şekilde teslim etmek bizim en büyük gurur kaynağımızdır. 

Müşterilerimizin evlerinde huzurla,mutlulukla yaşadığını bilmek;bizden satın aldıkları dairelerin değerini katladığını görmek;en önemlisi BAYRAK YATIRIM İNŞAAT OTOMOTİV SAN. TİC. A.Ş. ismine duyulan büyük güveni hissetmek şirketimiz olarak öncelikli hedefimizdir.

Tel: 0212 673 4111
Fax: 0533 255 4878
Email: info@bayrakins.com.tr
Adres: Teşvikiye Mah. Ferah sk. No:1-3 Bayrak Konakları b blok d-14 Nişantaşı İstanbul / Şişli

Bayrak İnşaat Projeler Haritası

Bayrak İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.