|   |  Bayraktar İnşaat - Gürsoy Grup Firması
Bayraktar İnşaat - Gürsoy Grup

Bayraktar İnşaat - Gürsoy Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1988 - 1953

  • Proje Sayısı : 2

Bayraktar İnşaat - Gürsoy Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Bayraktar İnşaat - Gürsoy Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bayraktar İnşaat - Gürsoy Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bayraktar İnşaat - Gürsoy Grup Hakkında

GÜRSOY GRUP

Temelleri 1988 yılında atılan ve kurumsal yapısını 1998 yılında kuran Gürsoy Grup, inşaat, metal, doğal taş, tarım-gıda sektörlerinde faaliyet göstermektedir. 


Gürsoy Grup tüm faaliyetlerinin odağına "insanı" almakta, toplumun yaşam kalitesinin yükseltilmesi için profesyonel çözümler üretmektedir. Koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefini, teknoloji kullanımını ve yenilikçiliği benimsemiş bine yakın çalışanı ile Gürsoy Grup, kentli insanın çevre, yürüme ve alışveriş konforunun artırılması, sağlıklı beslenmenin yaygınlaştırılması, altyapı hizmetlerinin kalitesinin yükseltilmesi, kültürel ve tarihi mirasın gelecek nesillere en iyi koşullarda aktarılması hedefleriyle topluma faydalı olmak için çalışmaktadır.

VİZYONUMUZ ve MİSYONUMUZ

Yurt içi ve yurt dışındaki tüm faaliyet alanlarında sürekli gelişme ve büyümeyi sağlayarak, ulaşılan öncü konumunu koruyup, proje ve hizmet anlayışıyla "bugünü değil yarını şekillendirenler" arasında lider olmak.

 

Faaliyet alanlarındaki uzmanlığını iş süreçleri deneyimi ile birleştiren Gürsoy Grup'un misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına birebir cevap veren çözümler geliştirmektir.

Kalite, Çevre ve İş Sağlığı Politikası

Müşteri odaklı, çevreye, yasal mevzuat ve kanunlara, işçi sağlığı ve iş güvenliğine duyarlı, topluma zararlı çevre etkilerini kaynağında en aza indirgeyerek, çevre kirliliğini önlemek için tedbirler almak, sürekli gelişmeye açık, kaliteli hizmet vermektir.

BAYRAKTAR İNŞAAT

1953 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Bayraktar İnşaat, birikimi ve tecrübesiyle inşaat, turizm ve enerji sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Bayraktar, her biri marka haline gelen ve toplam büyüklüğü 2 milyon metrekareyi aşan önemli üstyapı projelerinin yapım ve yatırımlarını üstlenmiştir. Bu projelere, Türkiye’nin outlet konseptli en büyük açıkhava alışveriş merkezi Viaport, içerisinde avm-ofis-konut ve rezidansların yer aldığı, İstanbul ve Venedik’i buluşturan karma proje Viaport Venezia, ülkemizin dünya standartlarındaki ilk tematik parkı, konser alanı ve alışveriş merkezi Vialand, prestijli rezidans ve konutları ile Viaport Houses & Suites, Ankara’nın en merkezi konumunda yer alan iş merkezleri Via Tower ve Via Twins, Ankara’nın Leed sertifikası (Gold) sahibi ‘Yeşil Bina’ özelliği taşıyan ilk iş merkezi Via Green örnek gösterilebilir.

Bayraktar’ın turizm alanındaki ilk yatırımı Viaport yanında yer alan Crowne Plaza Asia’dır. Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’na sadece 5 dakika uzaklıktaki bu 5 yıldızlı tesis, kusursuz otel hizmetinin yanı sıra kongre ve toplantı salonları ile iş dünyasına profesyonel çözümler sunmaktadır. Bayraktar ‘ın yeni turizm yatırımları arasında, kısa zaman içerisinde faaliyete geçecek Vialand içindeki otel ve Tuzla’da içerisinde 750 yat kapasiteli marina, eğlence merkezi, AVM ve Otelin yer aldığı Sea World projesi bulunmaktadır.

Bayraktar, ekonomik, çevresel ve sosyal anlamda gelişmede anahtar rolü oynayan enerji sektöründe de yatırımcı kimliğiyle yer almaktadır. Halihazırda bünyesinde 2 Adet Hidroelektrik Enerji Santrali ve 1 adet Güneş Enerjisi Santrali yatırımları yer almakta olup özellikle yenilenebilir enerji alanında (Hidroelektrik, Güneş, Rüzgar, Jeotermal) yeni projelerin yatırımlarına ağırlık verilmesi planlanmaktadır. Bu yatırımlara ek olarak Bayraktar, sahip olduğu Toptan Satış A.Ş. şirketi ile de serbest tüketiciler için elektrik ticareti alanında faaliyet göstermektedir.

Bayraktar, kurumsal değerleri doğrultusunda hem ulusal hem de uluslararası alanda yenilikçi projelere imza atmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Mimaride ve teknikte en ileri teknolojiyi kullanarak, müşteri memnuniyetini hedef alan, zamanında teslim prensibi ile,dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, her zaman sektöründe öncü olan ve müşterilerine fayda sağlayan projeler üretmek Bayraktar’ın misyon anlayışıdır.

VİZYONUMUZ

Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek, Bayraktar imzasını bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek Bayraktar’ın vazgeçilmez vizyonudur.

KALİTE POLİTİKASI

Kurulduğu tarihten günümüze kadar tüm projelerinde kusursuzluğu hedef alan Bayraktar, başarıya giden yolun kaliteden ve güvenden geçtiğini bilmektedir.

ÇEVRE POLİTİKASI

Hayata değer katan projeleriyle her zaman önde olmayı amaçlayan Bayraktar, çevre ile uyumlu çalışmayı ve iş çevresini korumayı temel ilkelerinden biri haline getirmiştir.

Tel: 444 8842
Fax: 0212 618 1042 - 43
Email: info@viaportvenezia.com
Adres: Eski Edirne Asfaltı, Metris Kavşağı İstanbul / Gaziosmanpaşa

Bayraktar İnşaat - Gürsoy Grup Projeler Haritası

Bayraktar İnşaat - Gürsoy Grup Projeleri

Bayraktar İnşaat - Gürsoy Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.