|   |  Bayraktar Grup Firması
Bayraktar Grup

Bayraktar Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 1

Bayraktar Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Bayraktar Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bayraktar Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bayraktar Grup Hakkında

Bir aile şirketi olarak 1980 yılında Haydar Bayraktar tarafından İstanbul’da kurulan Orman Ürünleri işleme fabrikasının, ilerleyen zamanlarda otomotiv sektörüne geçmesiyle birlikte çehre değiştiren Bayraktar Grup, inşaat konusundaki deneyimlerine de kendi plaza inşaatının yapımı ile başlamıştır. Bu süreç içerisinde Bahçelievler İstanbul’da beş blok ve seksen daireden oluşan Golden Hill site projesini başarıyla tamamlamış ve övgü almıştır.

Türkiye genelindeki ivmeyle paralellik gösteren ve dinamik bir yapıya sahip olan şirketimiz, kendisine ait olan arazi üzerinde butik ofis ihtiyacını karşılamak adına Business Port İstanbul ofis inşaatına başlamıştır.

Toplam inşaat alanı 24.860m2 olan 40 adet butik ofis ve kendi içerisindeki sosyal alanları ile modern inşaat tekniklerinin kullanıldığı Business Port İstanbul, bu bölgede ihtiyacı karşılamak adına iddialı bir konuma konuşlanmış vaziyettedir. Ayrıca İstanbul Kentsel Dönüşüm Programı dahilinde yapımcılığını üstlendiği 320 konutluk projesine Nisan 2012 tarihinde başlamayı planlamaktadır.

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle, güveni ve başarıyı simge haline getiren Bayraktar Grup’un bu başarısının altında verimli iş gücü, yeniliğe ve gelişime her zaman açık olması yatmaktadır. Sahip olduğu değerlerini nesilden, nesle aktarabilmek ve başarılarına artı değerler katabilmek adına iş hayatındaki istikrarlı ve sağlam ilerleyişine devam etmektedir.

Tel: 0212 451 1900 
Fax: 0212 552 3343
Email: bilgi@bayraktargrup.com
Adres: Yenibosna Merkez Mah. Kavak Sok. No: 11 Business Port Plaza PK.34197 İstanbul / Bahçeli evler

Bayraktar Grup Projeler Haritası

Bayraktar Grup Projeleri

Bayraktar Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.