|   |  Bayram Kılıçoğlu İnşaat Firması
Bayram Kılıçoğlu İnşaat

Bayram Kılıçoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 5

Bayram Kılıçoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bayram Kılıçoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bayram Kılıçoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bayram Kılıçoğlu İnşaat Hakkında

BAYRAM KILIÇOĞLU İNŞAAT
 
Bayram Kılıçoğlu İnşaat kurulduğu günden bu zamana kadar hayata geçirdiği tüm projelerinde şehirlere yeni değerler katmakta, modern yaşam alanları inşa etmektedir. Bayram Kılıçoğlu İnşaat geçmişinden aldığı deneyim ve bilgi birikimi ile tüm projelerinde çağın ötesinde inşaat teknolojilerine, modern mimari tasarımlarla hayat vermekte. Kurulduğu günden bu güne kadar sadece yaşam alanları değil, şehirlere kalıcı değerler katmaktayız.
Bayram Kılıçoğlu İnşaat olarak inşaat teknolojileri ve malzeme kalitesinden asla ödün vermeden özgün mimari tasarımlara sahip, yaşama dair her türlü ihtiyacın ve konforun en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü yapılar inşa etmekteyiz. Bayram Kılıçoğlu İnşaat İzmir özelinde en iyi lokasyonlarda hayata geçirdiği konut projelerinde, müşteri memnuniyetinin en önemli kriter olduğuna inanmaktadır. Bizler konut projelendirme ve imalat aşamalarında en iyi olmanın tedarikçilerin ve çözüm ortaklarının kalitesine bağlı olduğunu düşünmekteyiz. Bu sebeple yetkin personel ve tedarikçilerle çalışmaktayız. Hayata ve Kente Değer Katmakta, Çağın gerekliliklerine uygun sürekli yenilikler geliştirmekteyiz.
 
İNSAN KAYNAKLARI
 
Bayram Kılıçoğlu İnşaat olarak herkes için daha mutlu bir geleceğe ulaşma yolunda ilerlemekte. Tüm ileri hedeflerimize çalışanlarımız ve iş ortaklarımız ile ulaşabileceğimizi biliyoruz. Bu doğrultuda belirlediğimiz hedeflere kaliteli insan gücüyle ulaşabileceğimize inanıyoruz. Kurumsal düzende en tepe noktadan en alt birimlere kadar Çalışma Azmi, Zaman Kullanımı, Kaliteli - Kusursuz Hizmet Temel yapıtaşlarımızdır. Dürüstlük, Şeffaflık, Yazılı ve Sözlü İletişimde Saygı, Kanunlara Saygı, İnsana Saygı, Çevre ve Doğa Koruma Bilinci Kurumsal Etik Değerlerimizdir. Bayram Kılıçoğlu inşaat bu kurumsal ilkeler ışığında insan kaynağı ihtiyaçlarını karşılamak adına eleman alımlarını kendi bünyesindeki departmanlar aracılığı ile yapmaktadır. Başvurularınızı 1 sayfayı geçmemek kaydıyla CV lerinizi ik@bayramkilicogluinsaat.com adresine ileterek yapabilirsiniz.
 
Özgün Mimari
Benzersiz olmak, mükemmeli yakalamak için en çağdaş mimari yaklaşımlarla yapılar inşa ediyoruz.

Değerli Bir Yatırım
Her geçen gün değer kazanan bir yatırım, ömür boyu kendinizi rahat hissettirecek bir dayanak inşa ediyoruz.

Konum ve Merkeziyet
Bayram Kılıçoğlu İnşaat projelendirdiği ve hayata geçirdiği tüm projelerini en iyi lokasyonlarda hayata geçirmekte.

Doğru Alanda Projeler
Kentlerin ihtiyaçları doğrultusunda konutlar üreterek toplumsal planlama adına ihtiyaçlara yönelik projeler tasarlamak.

Tel: 0232 330 6868
Fax: 0232 330 6969
Email: info@bayramkilicogluinsaat.com
Adres: 6342/2 Sokak No:1 Kılıçoğlu Residance A Blok Daire:2  Bostanlı İzmir / Karşıyaka

Bayram Kılıçoğlu İnşaat Projeler Haritası

Bayram Kılıçoğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.