|   | 
Bayramoğlu İnşaat

Bayramoğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1963

  • Proje Sayısı : 1

Bayramoğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bayramoğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bayramoğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bayramoğlu İnşaat Hakkında

Yarım asırlık köklü bir geçmişe sahip olan Bayramoğlu inşaat, Rize’de ufaklı inşaat işleri ile uğraşırken, daha büyük binalar yapmak hayali ve azmi ile 1963 yılında İstanbul Kasımpaşa semtinde kurulmuş bir aile şirketidir.
 
Kasımpaşa’da inşaat yapımı ve inşaat malzemeleri satışı, aynı zamanda Eyüp’de kereste imalatına başlamış olup, o yıl İstanbul’daki ilk inşaatı Şehremini semtindeki Vezir apartmanıdır.
 
İlerleyen zamanlarda İstanbulul’un çeşitli semtlerinde “yaşam alanları” inşa etmeye başlamıştır.
 
İnşaat ve ahşam alanında uzmanlaşan firma sayısız projeye imza atmış ve her yaptığı iş, diğer işi için referans olmuştur. Şirket özel projelere imza attığı gibi kooperatif ve devlet ihalelerinde de boy gösterip sektöründe kalitesi ile marka olmuştur.
 
Bayramoğlu Yapı grubu, tüm aile fertleri ve şirket içindeki ailemizden bir parça olmuş olan tüm çalışma arkadaşlarımızla beraber, inşaat teknolojisini en ince detaylarına kadar uygulamakta, “Asıl olan insan”  felsefesi ile yoluna devam etmektedir.

Tel: 0216 383 8353
Fax: 0216 383 8354
Email: info@bayramogluinsaat.com
Adres: Bağdat Cad. No:228/5 İdealtepe İstanbul / Maltepe 

Bayramoğlu İnşaat Projeler Haritası

Bayramoğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2016 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.

footer