|   |  Baysal İnşaat Firması
Baysal İnşaat

Baysal İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 2

Baysal İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Baysal İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Baysal İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Baysal İnşaat Hakkında

Baysal İnşaat, Trabzon’da insana yakışır, kaliteli, güvenli ve modern yaşam alanları kurmak üzere hayata geçirildi. 1987 yılından itibaren inşaat taahhüt işleri yaparak birçok projeyi başarı ile tamamlamış olup, yeni projelere imza atmaya devam etmektedir. Şirketimiz, çeyrek asırlık geçmişinde önemli projelere imza attı. Kaliteyi, bilgi birikimi ve deneyimle birleştirerek kısa sürede binlerce kişiye konforu sağladık.

 

Baysal İnşaat, kurumsallaşmış yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile; üst yapı, restorasyon, bina inşaatlarını ana müteahhit olarak, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak başarıyla tamamlamış, üretkenliği ve sürekliliği ilke edinmiştir. Kurumsal sorumluluğumuz ve vatandaşlık bilincimiz çerçevesinde uzmanlığımız olan inşaat sektöründe her zaman en yenisini, en gelişmiş teknolojiyi ve hep vatandaşımıza en uygun çözümü sunmayı hedefliyoruz.

Tel: 0462 326 3660
Fax: 
Email: info@baysalinsaat.com.tr
Adres: Çarşı mah. Uzun sok. No : 74 / B Trabzon

Baysal İnşaat Projeler Haritası

Baysal İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.