|   |  BCC İnvest Firması
BCC İnvest

BCC İnvest

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

BCC İnvest, konut, ofis ve residence projeleri, BCC İnvest hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve BCC İnvest ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

BCC İnvest Hakkında

Şirket Hakkında
 
BCC INVEST  , yurtiçi ve yurtdışı bazlı olarak gayrimenkul , enerji ve sanayi sektörlerin de yatırımlarda bulunur , ilgili yatırımlara know-how ve yerli ve yabancı yatırımcı partner desteği sağlar. BCC INVEST ayrıca , uzman ekibi aracılığı ile yerli ve yabancı yatırımcılara hukuk , finansman , muhasebe ve pazarlama konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.
 
Misyon
BCC INVEST, ayrıcalıklı yatırım tarzı,dünya çapında profesyonel bağlantıları ve üstün tecrübesi ile yabancı yatırımcı,tasarımcı mimarları,en son teknoloji gelişimleri ile bir araya getirerek,dünya çapında yer alan yatırımlara güvence kazandırmaktadır.
 
Vizyon
BCC INVEST , yatırımlarda ihtiyatlı planlamalar yaparak , hızlı hareket etmek ve bu esnada çevreye ve topluma saygılı olmak ilkesi ile çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.
 
Hedefler
 
BCC INVEST , faaliyette bulunduğu onbeş yıl içinde planlı ve güvenli bir büyüme ile içinde bulunduğu sektörlerde örnek olan, değerli projeler geliştirerek hep öncü oldu ve olmaya devam etmektedir.
 
Önümüzdeki beş yıl içerisinde, öncelikli olarak İstanbul ve yurtdışı olmak üzere cok değerli gayrimenkul projelerini hayata geçirecektir.
 
Ayrıca konusunda uzman uluslararası iş ortakların ile enerji ve sanayi alanlarında da fark yaratacak yatırımlar planlamaktadır.
 
Değerlerimiz

Güvenirlik
Mükemmelliği hedeflemek
Başarı için kararlılık
Öncü olmak ve örnek teşkil etmek
Çevreye, topluma duyarlı ve saygılı projeler üretmek
Doğru zamanda doğru yerde farklılık yaratabilmek
Gelişime ve yeniliklere açık olmak
Müşteri memnuniyetine odaklanmak

Tel: 0212 202 9987
Fax: 0212 202 9987
Email: info@0255istanbul.com
Adres: Zergedan sokak 34/2 Emirgan İstanbul / Sarıyer 

BCC İnvest Projeler Haritası

BCC İnvest Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.