|   |  BCM İnşaat Firması
BCM İnşaat

BCM İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1974

  • Proje Sayısı : 0

BCM İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, BCM İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve BCM İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

BCM İnşaat Hakkında

TARİHÇE

Firmamız 1974 yılında Ardahan’da kurulmuş olup beyaz eşya ve mobilya sektöründe ilk adımını atmıştır. 1991 yılında ise faaliyetlerine Ankara’da devam etmiş ve enerji santrallerine, çimento fabrikalarına yurtiçi ve yurtdışından kömür tedarik emiştir.

2006 yılında inşaat sektörüne giriş yapan BCM İNŞAAT, Ankara’da modernleşen dünyaya ayak uydurarak insanlara huzurlu ve kaliteli yaşam alanları sağlamaktadır.

3 kuşağı bünyesinde bulunduran BCM İNŞAAT, kurucusu olan ALEEDDİN ÇELİK’in ilk zamanlarda belirlediği hedefler üzerinden geleneklerinden kopmayarak aynı zamanda çağdaş dünyayı da takip ederek her zaman daha iyiye hizmet edecektir.

MİSYONUMUZ

Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektöründe aranılan isimlerden biri olarak nesiller boyu insanlığa hizmet verecek yapılar üretme bilinci içinde, yaptığı tüm projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında yerine getirerek, en mükemmel sonuca ulaştırmak.

Projelerimizin bulunduğu bölgelere değer katarak insanların ilk çağlardan beri süre gelen barınma ihtiyacını teknoloji ve modern mimari ile birleştirerek insanlara sunmak.

Müşteri beklentilerine uygun projeler üretmek, ve satış sonrası memnuniyeti ilkesiyle hizmet vererek geleceğe uyumlu, kaliteli yaşam mekanları üretmek için çalışmak.

​VİZYONUMUZ

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunarak saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek.

Müşteri odaklı yaklaşımıyla inşaat sektöründe zirveyi hedefleyen, tüm yenilikleri takip ederek günümüzün olduğu kadar geleceğin de ihtiyaçlarına uygun projeler üreterek modern bir hayat tarzı oluşturmak.

Bağlıca;

Ankara, Etimesgut ilçesine bağlı olan Bağlıca Mahallesi Türklerin ilk iskan yerlerindendir. 2004 yılında köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşmüştür. İl merkezine 17 km uzakta olan Bağlıca, Etimesgut ve Çayyolu ile de komşudur.

​Mahallede, Bağlıca ilkokulu ve ortaokulu dışında yapım aşamasında olan bir de lise bulunmaktadır. Bunun haricinde mahalledeki kolejler de hızla artış göstermektedir. Başkent Üniversitesi de Bağlıca sınırları içinde bulunmaktadır. 2015 yılında açılan bir Aile Sağlığı Merkezi bulunduran Bağlıca’da Ankara'nın en büyük Sağlık Kompleksi olan Ankara Üniversitesi'nin 763 bin 635 metrekarelik alanda kuracağı Sağlıkta Mükemmeliyet Merkezi ve Sağlık Teknoparkı inşaat aşamasındadır. Bu alanda tıp fakültesi ve tam teşekküllü 1000 yataklı hastane, temel bilimler ve kök hücre enstitüsü, ar-ge ve hayvan laboratuvarı, idari ofisler yer alacaktır.

​Merkezden Bağlıca’ya ulaşım oldukça kolaydır. Koru Metrosuna Bağlıca'dan 597 nolu otobüs ile ring seferleri yapılmaktadır. Ayrıca Etimesgut üzerinden Sıhhiye’ye de dolmuş seferleri vardır.

Ankara Batı Çevre Yolu ve Eskişehir Yolu üzerinde olması Bağlıca'nın değerini arttırmaktadır. Gelecekte Ankara'nın en büyük mahallelerinden biri olacağını şimdiden gösteren Bağlıca, yüksek gelir düzeyine sahip ve düzgün imarlı bir yerleşim birimi olmaya adaydır.

Telefon: 0312 230 8903
Gsm: 0532 774 4038
Fax: 0312 234 3930
Email: info@bcminsaat.com
Adres: Bağlıca Mahallesi 1180.Sokak Kayra İş Merkezi No:7/9 Etimesgut/Ankara

BCM İnşaat Projeler Haritası

BCM İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.