|   |  Becikoğlu Şirketler Grubu Firması
Becikoğlu Şirketler Grubu

Becikoğlu Şirketler Grubu

  • Kuruluş Tarihi : 1982

  • Proje Sayısı : 1

Becikoğlu Şirketler Grubu, konut, ofis ve residence projeleri, Becikoğlu Şirketler Grubu hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Becikoğlu Şirketler Grubu ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Becikoğlu Şirketler Grubu Hakkında

Hakkımızda
 
Baba İzzet Becikoğlunun 1930 da Boluda başlayan ticari hayatı küllerinden yeniden doğan genç cumhuriyetin modernleşme sanayileşme hamlesi olarak Bolu’nun istihtam sağlama yolunda attığı cesur adımlara öncülük edecekti.
 
Kuruluş Yılları
 
Şirket Yönetim Kurulu Başkanımız Yılmaz Becikoğlu 16 yasında babasının konaklama hanı önünde 5 litrelik el pompalı BP benzin istasyonunu açmasıyla ticaret hayatına atılır. 1982 yılında uluslararası nakliye sektörüne ülkenin öncü kuruluşlarından biri olarak girilmiş ve büyük atılımlar gerçekleştirmiştir. 1988 yılında Bolu Çimento San. A. Ş. hammadde tedarikçisi olarak madencilik sektöründe faaliyet gösterilmeye başlanılmıştır. Şirketin hali hazırda Sivas İli Gölova ilçesi mevkiinde ruhsatlı krom ocağı, Bolu ili Merkez ilçesi Avşar mevkiinde kalker ocağı ve İzmir’in Tire ilçesinde 19.000 m2 sahada Dolomit madeni çıkartarak işlemektedir. 12 Kasım depreminin yaraladığı Boludan kaçışların sürdüğü bir dönemde Becikoğlu ailesinin aldığı yatırım kararı adeta bölgenin kaderini değiştirdi.14.000 metrekare alan üzerine kurulan ve 600 kişiye iş imkanı sağlayan Bolunun ilk alışveriş merkezini açmakla,depremden kaçışın tersine giden Yılmaz Becikoğlu,cesaret meşalesini yaktı.
 
Şirketimiz ayrıca 2010 yılında inşaat sektöründe de faaliyet göstermeye başlamış ve Bolu ilinde 144 konut , ikinci alışveriş merkezi, Spa Merkezinden oluşan toplam 60.000 m2 lik inşaat projesi gerçekleştirmiştir
 
Becikoğlu Dolomit İşletmesi Olarak
 
Tire ilçesindeki ocağımızda ………m2 üzerinde yapılan 16 adet sondaj sonucunda rezerv durumu ……………… Tondur. Ocağımızdan çıkarmış olduğumuz Dolomiti kendi tesislerimizde üreterek sanayimizin hizmetine sunmaktayız. 15.000 m2 alandaki kırma eleme, mikronize tesisimiz ve ……… m2'lik depolama sahamızla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Hedefimiz yılda ………. Ton üretim kapasitemizle hem iç piyasayı hem de dış piyasadaki dolomit ihtiyacını karşılamaktır.

Tel: 0374 270 1481
Fax: 0374 270 0922
Email: bilgi@mydreamcity.com.tr
Adres: Halkapınar Köyü İzmir / Tire

Becikoğlu Şirketler Grubu Projeler Haritası

Becikoğlu Şirketler Grubu Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.