|   |  Bekaroğlu İnşaat Firması
Bekaroğlu İnşaat

Bekaroğlu İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Bekaroğlu İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bekaroğlu İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bekaroğlu İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bekaroğlu İnşaat Hakkında

Hakkımızda

Mutluluk, huzur, eğlence… Bunlar göreceli kavramlardır, ancak her zaman ortak bir payda da buluşulabilir. Biz her projemizde bu düşünceden yola çıkıyoruz. Herkesin kendisine göre bir şeyler bulabileceği çalışmalar yapıyor; Bekaroğlu ismini konfor, kalite, huzur ve mutluluk konularında herkes için ortak nokta haline getirmek istiyoruz.
Mutluluğun temelinde sevgi ve huzurun olduğunu biliyoruz. Yılların verdiği deneyim ve insanların bize olan güveni sayesinde sevgi faktörünü böylece yaşatıyoruz. Teknolojik gelişmeleri kullanarak pratik, rahat, huzur dolu yaşam alanları kuruyoruz. Doğa bu konudaki en büyük yardımcımız. Ondan ilham alıyor, onunla birlikte çalışıyoruz. Konfora yeşilin her tonunu, eğlenceye mavinin derinliğini ekliyoruz.
 
Vizyonumuz
Bekaroğlu İnşaat olarak, 20 yıldır insanların ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yapan, çevreye karşı duyarlı, sorumluluk sahibi saygın bir şirketiz. İnsanların güveniyle her geçen gün biraz daha büyüyor, ulaşabildiğimiz herkesin hayatına konfor ve kalite katıyoruz.

Misyonumuz
Gelişen teknolojiyi kullanarak konforlu yaşam alanları yaratmak böylece insanların hayatlarını kolaylaştırmak, herkesin hayatına mutluluk katmak en büyük hayalimiz. Ulaşabildiğimiz kadar insana ulaşmak, daha fazla hayata mutluluk katan bir firma olmayı istiyoruz.
 
Bekaroğlu City Konsepti
Yıllar önce çıktığımız bu yolda bize yön veren tek şey gerçek mutluluğa olan inancımızdı. Bugün hala tüm çalışmalarımızın merkezinde bu var.
Çalışmalarımızla insanları mutlu etmek, hayatı sevmelerini sağlamayı istiyoruz. Bunun için ilk olarak insanların ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Hayatı onlar için kolaylaştırıyoruz. Dostlarına, ailelerine hatta kendilerine zaman ayıramayan bireyler için zaman mekan derdini ortadan kaldıran projeler yapıyoruz. Güvenliklerini, sağlıklarını, huzurlarını onlardan önce biz düşünüyoruz. Çünkü insanlara değer veriyoruz ve doğayla el ele verip hayata değer katıyoruz. Evimiz bizim hayatımız. Bu yüzden Bekaroğlu ailesi olarak biz, beton duvarlar değil mutluluk inşa ediyoruz.
Konfor odaklı ve zaman dostu projelerle şehrin içinde huzurlu yaşam alanları oluşturmaya çalışırken gördük ki önemli olan aileleri düşünen projeler tasarlamak. Biz de şehir konseptli çalışmalarla ailedeki herkesi düşünen ayrıntılar kattık. Mutlu ailelere, mutlu daireler tasarladık.
 
Sosyal Sorumluluk
Biz insana ve doğaya verdiğimiz değerlerle büyüyoruz. Bir canlının hayatına katacağımız en ufak dokunuşun bile ne demek olduğunu biliyoruz. Bu sorumluluk bilinciyle de hareket edip hiçbir konuda elimizi taşın altına koymaktan çekinmiyoruz.
 
İnsan Kaynakları Politikamız
Çalışanlarımızın güvenliğini öncelikli tutan, çalışma performanslarını maksimize eden bir politika izliyoruz. İş birliği içinde çalışan, mutlu, enerjik, yenilikçi iş gücü oluşturmak ve çalışmak için tercih edilen saygın bir marka olmak en büyük hedefimiz. Cinsiyet, ırk, fiziksel durum… gözetmeksizin eşit bir çalışma ortamı yaratmak için uğraşıyoruz. Çalışanlarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için her türlü imkanı sağlıyor, başarılarını emeklerini ödüllendiriyoruz.
 
Kalite Politikamız
Bekaroğlu ailesi olarak, insanların hayatlarını güzelleştirecek projeler yapma ilkesiyle yola çıktık. Hazırladığımız her projede insanların güvenlerini sarsmayacak, beklentilerini karşılayacak çalışmalar yapmak için uğraştık. Hızla değişen dünyanın gerisinde kalmamak için gelişen teknolojiyi yakından takip ederek her yeniliği projelerimizle birleştirdik. İnsanlara ve doğaya verdiğimiz değerler doğrultusunda kaliteli yaşamlar oluşturmak için titizlikle çalıştık.

 

Tel: 0532 111 1060
Fax: 0322 239 2580
Email: bilgi@bekaroglu.com
Adres: Süleyman Demirel Bulvarı Belediye Evleri Mh. Bekaroğlu Plaza No:110 / Kat:1 Daire:2 Adana / Çukurova

Bekaroğlu İnşaat Projeler Haritası

Bekaroğlu İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.