|   |  Bekaş inşaat Firması
Bekaş inşaat

Bekaş inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1987

  • Proje Sayısı : 12

Bekaş inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bekaş inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bekaş inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bekaş inşaat Hakkında

 

Zengin tarihi, kültürel mirası, üretmeyi ve gelişmeyi kendisine Şiar edinmiş yapısı ile Bekaş A.Ş Kayseri’de örnek gösterilecek bir firma konumuna erişmiştir. Anadolu’nun cazibe merkezi Kayseri de 1986 yılında Bekir Karahasanoğlu tarafından kurulan Bekaş A.Ş; 1987 yılında hayata geçirdiği  ilk projesinden itibaren giderek yükselen bu kenti görsel şehircilik anlamında bir adım daha ileri taşıma çabası içerisine girmiştir… Sıcak yuva hayalini taşıyan birçok aileyi hayalleri ile buluşturan köklü firmamız, farklı projeleri ile hayalleri gerçekleştirmeyi hedef haline getirmiştir. Gerek görkemli tasarımları, gerek huzurlu ortak yaşam alanları gerekse modern yapısı ile sosyal yaşam kalitenizi üst seviyeye taşıyan projelerimiz; kentin doğal yaşam güzelliklerini gözler önüne sererek, sizi hayallerinize bizi ise hedefimize bir adım daha yaklaştırıyor. “Huzur dolu güvenli bir gelecek için” Bekaş A.Ş sizlere hizmet vermeye devam etmektedir…
Bekaş İnşaat A.Ş olarak, huzur dolu güvenli bir geleceğin mutlu bir yuvadan geçtiğini bildiğimiz için, temelleri sağlam atılmış, ayrıcalıklı ve alternatifli yapılar inşa ederek; İç Anadolu Ve Türkiye’de sektöründe öncü bir firma olmak asli hedefimizdir.

Teknolojiyi zanaat ile buluşturup işimizi yaparken Sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutmak, yeniliklere açık sürekli bir gelişme içinde olmaktır.

 

Tel: 0352 232 5113
Fax: 0352 222 2812
Email: info@bekasinsaat.com.tr
Adres: Sahabiye Mahallesi. Boylar Sokak. Bekaş İş Merkezi Kat:6 No:6 Kayseri / Kocasinan

Bekaş inşaat Projeler Haritası

Bekaş inşaat Projeleri

Bekaş inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.