|   |  Beker İnşaat Firması
Beker İnşaat

Beker İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Beker İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Beker İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Beker İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Beker İnşaat Hakkında

Kurumsal

BEKER İNŞAAT OLARAK KURULUŞUNDAN BU YANA AMACIMIZ, PROJELERİ İLE DAİMA YENİLİKÇİ OLMAK VE GÜNÜMÜZÜN EN BÜYÜK PROBLEMİ OLARAK HAYATIMIZDA YER ALAN DEPREMLERE KARŞI DAYANIKLI VE YAŞANABİLİR KONUTLAR İNŞAA ETMEKTEDİR. BUNUN YANI SIRA İNŞAA EDİLEN HER KONUTTA KONFOR, ESTETİK, GÜVENLİK, DİZAYN VE TASARIM TEMEL PRENSİBLERİMİZDENDİR.

Kurumsal

Beker İnşaat olarak kuruluşundan bu yana amacımız, projeleri ile daima yenilikçi olmak ve günümüzün en büyük problemi olarak hayatımızda yer alan depremlere karşı dayanıklı ve yaşanabilir konutlar inşaa etmektedir.

Bunun yanı sıra inşaa edilen her konutta konfor, estetik, güvenlik, dizayn ve tasarım temel prensiblerimizdendir.

Bursa'nın değişen yüzüne ayak uyduran ve her zaman ileriye dönük hedeflerinde, sadece bir konut değil, bir yaşam alanı oluşturmayı hedef alan Beker inşaat, yılların birikimi ve tecrübesi ile, günümüzün teknolojisini birleştirerek, sizler için geleceği inşaa etmektedir.

Vizyon

Temeli insana ve doğaya saygı olan, bireyin doğallığıyla bağını koparmadan modernlik, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede Yaşam Kaliteniz felsefemizi, tüm dünyaya örnek oluşturacağımızı gözden kaçırmadan yaşam pratiğine aktarmak.

Misyon

İnsanın ilk çağlardan beri süregelen yuva ihtiyacını, ona doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş olarak sunmak. Öncelikle sosyal, sportif ve kültürel aktivitelerle bağını eksiksiz kurarak, doğal yuva ihtiyacını sağlam bir zemine oturtmak. Sonra modernlik, mimari mükemmellik ve teknolojinin akıllı kullanımıyla insanı geleceğe taşımak ve böylelikle yüceltmek.

Telefon: 0224 355 0005
Fax: 0224 355 0004
Email: muhasebe@bekerinsaat.com
Adres: Odunluk Mah. Liman Cad. Kızılay Plaza Kat:4 Daire:58 Nilüfer/BURSA

Beker İnşaat Projeler Haritası

Beker İnşaat Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.