|   |  Bektaş İnşaat Firması
Bektaş İnşaat

Bektaş İnşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1996

  • Proje Sayısı : 1

Bektaş İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Bektaş İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bektaş İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bektaş İnşaat Hakkında

Bektaş İnşaat

Bektaş İnşaat 1996 yılında kurulduğu tarihten itibaren başta Diyarbakır olmak üzere Türkiye’nin farklı şehirlerinde konut inşaatı projelerine imza atmaktadır. Şirketimiz günümüze kadar 17 projeye imzasını atmıştır.

Amacımız; inşaat sektöründe büyüyerek Bektaş İnşaat’ı Türkiye çapında tanınır ve güvenilir bir marka haline getirmektir. Bu amaçla modern yaşamın gereksinimlerine uyumlu olduğu gibi insana ve doğaya saygılı projeleri hayata geçirerek sadece bir konut projesi değil gerçek yaşam alanlarını hayata geçirmeyi ilke ediniyoruz.

Bektaş İnşaat sosyal sorumluluğunun farkında olup kalite devamlılığını sağlamak için inşaat sektöründe ki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Gereken bütün yenilikleri projelerde tatbik edip kalite çıtasını ve katılan değerleri her geçen gün arttırmaktadır. Firmamız çalışanları ile beraber daha güvenli, konforlu ve modern projelere imza atmak için özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Telefon: 444 16 37
Telefon: 0262 324 4121
Fax: 0262 323 4121
Email: info@bektasinsaat.com.tr
Adres: Fatih Mah. Şantiye Sk. No: 12 İzmit (Merkez) Kocaeli

Bektaş İnşaat Projeler Haritası

Bektaş İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.