|   |  Bermen Yapı Firması
Bermen Yapı

Bermen Yapı

  • Kuruluş Tarihi : 1994

  • Proje Sayısı : 1

Bermen Yapı, konut, ofis ve residence projeleri, Bermen Yapı hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Bermen Yapı ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Bermen Yapı Hakkında

1994 yılında, İbrahim Emre Akpınar tarafından kurulan Emre İplik ve Bermen Tekstil melanj iplik başta olmak üzere yüksek nitelikli tüm iplikleri Lüleburgaz’daki 12.000 iğlik fabrikada üreterek ve satışını yaparak iplik sektörünün öncülerinden biri olmuştur.

Sektördeki başarısını ve gücünü 2005 yılında inşaat sektörüne ortak girişimle taşıyarak ilk deneyimini Beylikdüzü’nün ilk rezidans proje olma özelliğini taşıyan Pegasus Residence ile gerçekleştirdi. 14 katlı tek blokta 60 daireden oluşan Pegasus Residence’da yaşam 2008 yılında başladı.

İbrahim Emre Akpınar, Bermen Yapı’yı kurarak inşaat sektöründe yoluna devam kararını verdi ve Darıca’da Hasanoğlu Sitesi’ne başladı. 3 blokta 58 daire ve ticari alanı ile 2011 yılında inşaat tamamlandı.

Bermen Yapı’nın yaptığı her projede ilkesi; Ülkenin ekonomik, sosyal ve kültürel değişimlerini yakından takip edip ihtiyaca yönelik esnek çözümler sunmayı, yaşam kalitesi standartlarını da yukarı çekmeye özen göstermektir. Bölge coğrafyasının zemin özelliklerine uygun, alt ve üst yapıları en son teknolojilerle kurulu, deprem yönetmeliğine uygun, arazinin gerektirdiği inşaat tekniği göz önünde bulundurularak dayanıklı, güvenli ve çağdaş yaşam alanları geliştirmektir. %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projeleri söz verilenden erken teslim edebilmek firmanın öncelikli hedeflerinden biridir.

Bermen Yapı, şimdi geleceğin teknolojisini kullanarak, fonksiyonel, insan ve çevre odaklı, estetik tasarıma sahip proje olan Bayramoğlu Marine Plus’ı sizlere gururla sunar.

Tel: 444 5 973
Fax: 
Email: 
Adres: Emek Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Cad. Gürsu Sk. No:2 Bayramoğlu Kocaeli / Darıca

Bermen Yapı Projeler Haritası

Bermen Yapı Projeleri

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.