|   |  Besmak Laboratuar ve inşaat Firması
Besmak Laboratuar ve inşaat

Besmak Laboratuar ve inşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Besmak Laboratuar ve inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Besmak Laboratuar ve inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Besmak Laboratuar ve inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Besmak Laboratuar ve inşaat Hakkında

Besmak Malzeme Test Makinaları kurulduğu ilk günden bu yana sürekli gelişmeyi kendine amaç edinmiş ve malzeme test sektöründe ileri teknoloji kullanarak, müşterilerine kaliteli hizmeti sunmayı prensip haline getirmiş ve bu sayede bir dünya markası olmayı başarmıştır. Dünya standartlarında ürettiğimiz malzeme test makinalarının üretimini, modern ve gelişmiş cihazlarla, Ar-Ge, üretim ve kalite kontrol mühendislerinin liderliğinde 6300m² kapalı alana sahip Ankara’da bulunan fabrikamızda sürdürmekteyiz.

Üretimin % 70′ini Amerika, Almanya ve İngiltere’de bulunan ve kendi sektöründe lider konumda olan firmalara ihraç etmekteyiz. Aynı zamanda malzeme test makinaları sektöründe Ortadoğu pazarının da en büyük sağlayıcısı konumundayız. Bunların yanı sıra Türkiye’de Tübitak, Karayolları Genel Müdürlüğü, Devlet Su İşleri, Türk Standartları Enstitüsü, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri, TAİ ve ODTÜ, İTÜ, YTÜ gibi birçok üniversite ile de ortak özel projeler yürüterek ülkemizde üretimi gerçekleşmeyen birçok makinayı yüksek mühendislik kullanarak ürettik ve bu sayede referans listemizi taçlandırdık.

Yine ülkemizde özel sektörde bulunan ve kaliteli makinalar ile kusursuz testler yaparak yüksek üretim verimini ve kalitesini hedefleyen kompozit malzeme üreticileri, plastik-lastik üreticileri, demir-çelik üreticileri, otomobil parça üreticileri, yay üreticileri, savunma sanayi parça üreticileri, kimyasal üreticileri, medikal malzeme üreticileri ve birçok üretici firma için özel test makinaları ürettik. Ürün yelpazemizde bulunan neredeyse her makine özel üretimdir örnek olarak dünyada 3 adet bulunan elastomer mesnet test makinasının bir 4.sünü ülkemizde ürettik.

Aynı zamanda Besmak Malzeme Test Makinaları hem Türkiye’de mühendisliğin çok kaliteli ve üst düzey yapılabileceğini ispat etmiştir hem de ülke sermayesinin yurt dışına çıkmasına engel olmuştur.

Sonuç olarak biz Besmak olarak hedefimizi her zaman en üst düzeyde tuttuk ve bu hedefi başarmaya çalıştık, şöyle bir yaptığımız işlere baktığımızda bunu başarmış görünüyoruz ancak bizim için şimdi sıra çıtayı daha da yükseltmekte.

MİSYONUMUZ
Yüksek kaliteli yenilikçi ürünleri geliştirerek, insan yaşamının “güvenliğine” katkıda bulunmak

 


VİZYONUMUZ

 

Ürünlerimizde farklı yaklaşımlar ile Dünya'da malzeme test sektöründeki liderliğimiz sürdürmek

DEĞERLERİMİZ
Sürdürülebilir Büyüme, Açık ve Güvenilir Davranma, Yenilikçilik, Öncülük ve Liderlik, Kalite

Tel: 0312 815 5620
Fax: 0312 815 5625
Email: bilgi@besmaklab.com
Adres: Saray Mahallesi Aksoy Caddesi No:53 Ankara / Kazan 

Besmak Laboratuar ve inşaat Projeler Haritası

Besmak Laboratuar ve inşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.