|   |  Beyaz İnşaat Etiler Firması
Beyaz İnşaat Etiler

Beyaz İnşaat Etiler

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 20

Beyaz İnşaat Etiler, konut, ofis ve residence projeleri, Beyaz İnşaat Etiler hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Beyaz İnşaat Etiler ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Beyaz İnşaat Etiler Hakkında

TARİHÇE
1972 yılında, dünya standartlarında, kaliteli ve modern yapılar inşa etme misyonuyla kurulan Beyaz İnşaat AŞ, 40 yıldır bu misyona uygun olarak projeler geliştirmeye devam etmektedir. Kurucuları Ali Beyaz, Muammer Beyaz ve Nizamettin Beyaz liderliğinde faaliyet gösteren Beyaz İnşaat AŞ, günümüzde, lüks konut, alışveriş merkezi ve modern ofis projeleri dendiğinde ilk akla gelen firmalardan biridir. Beyaz İnşaat AŞ, 3000'in üzerinde konut, 550'yi aşkın ticari alan ve 6 adet modern ofis ve lüks AVM projelerinin inşaatını tamamlamıştır. Merkezi İstanbul 2. Ulus'ta bulunan Beyaz İnşaat AŞ, teknolojiye yatırım yaparak, inşaat sektörü için geliştirilen en son teknolojileri projelerine yansıtmaktadır. 
 
Teknoloji ve tasarımın uyum içinde harmanlandığı Beyaz İnşaat AŞ Projeleri, inşaat sektöründe standartları yükseltmiş ve yaptığı her projede bir adım daha ileri gitme prensibini benimsemiştir. Kaliteli üretimiyle inşaat sektörünün önemli bir aktörü haline gelen Beyaz İnşaat AŞ, gelecekte de değerlerinden ödün vermeyerek dünya standartlarında projeler üretmeye ve Türk inşaat sektörüne büyük katkılar sunmaya devam edecektir. 
 
MİSYON
"Kaliteli yaşam için kaliteli yapı" felsefesiyle yola çıkan Beyaz İnşaat AŞ bu amacına uygun olarak;
 
Gerçekleştirdiği bütün projelerde yüksek kalitede üretim yapmak, modern, estetik yaşam alanları ile bulunduğu şehre değer katmak,
 
Müşterilerine beklentilerine uygun projeler üretmek ve satış sonrası koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet vermek,
 
Teknolojiyi yakından takip ederek projelerine entegre etmek, dünya standartlarında, güvenli yaşam alanları oluşturmak misyonuyla geçmişten bugüne kaliteli yaşam için çalışmaktadır.
 
VİZYON
Kurulduğu günden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen Beyaz İnşaat AŞ;
 
Her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek fark yaratarak,
 
Ülkesine değer katarak,
 
İnşaat sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.

Tel: 444 29 30
Fax: 0212 269 4199
Email: info@beyazinsaat.com.tr
Adres: 2.Ulus Mahallesi Gümüş Sokak Beyazgül Apt.  No:8 Daire:11 Etiler / İstanbul 

Beyaz İnşaat Etiler Projeler Haritası

Beyaz İnşaat Etiler Projeleri

Beyaz İnşaat Etiler Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.