|   |  Beyaz inşaat Firması
Beyaz inşaat

Beyaz inşaat

  • Kuruluş Tarihi : 1980

  • Proje Sayısı : 20

Beyaz inşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Beyaz inşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Beyaz inşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Beyaz inşaat Hakkında

TARİHÇE

Büyük ve köklü bir aile

Beyaz İnşaat

Seyfi Beyaz ve Muzaffer Beyaz tarafından 1980’de temelleri atılan Beyaz İnşaat, aile bağları üzerine kurulan bu sağlam temeller üzerinde yükselmiştir.

Kuruluşumuzdan bu yana pek çok projenin altına gururla attığımız her “Beyaz İnşaat” imzası, sizlerin sayesinde ve sizlerle büyüyen bu ailenin “mutluluğa” attığı birer imza olarak şehrin sillüetindeki yerini aldı.

Ürettiğimiz her evi bir ‘yuva’, yükselen her yapıyı birer ‘yaşam alanı’ haline getiren bu temeller, yıllardır süren güveniniz ve mutlululuğunuzla daha da anlamlanmakta.

Beylikdüzü’nde tamamlanan Beyaz Residence, Beyaz Kent; Beylikdüzü’nde devam eden Beyaz City Residence AVM, White Corner, BeyCity, White Court; Bahçelievler’de devam eden Beyaz Konaklar, Bakırköy’de devam eden Bakırıköy Konakları, Avcılar’da devam eden Beyaz Center ve diğer birçok proje ile sizlerin mutluluğu için çalışmaya devam ediyoruz.

YAKLAŞIM

Nitelikli teknik kadromuz ile sürekli kendini geliştiren, çağın hızını yakalayan,

sektöründe öncü konumdaki bir kuruluş olarak insan odaklı projeler üretiyor,

ve ürettiğimiz her projede ilk günkü heyecanımızla, bilgi birikimi ve tecrübemizle,

Anadolu’nun eşsiz ve köklü kültürel

yapısından aldığımız ilhamla inşaa ettiğimiz

modern yapıların Türkiye’nin dünyaya açılan

yeni yüzünü temsil etmesi için var

gücümüzle çalışıyoruz.

DEĞERLER

PROFESYONEL

Projelerimizde yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübenin getirdiği profesyonel yaklaşım, bizler için olmazsa olmazlar arasında. Çalışanlarımız ve yönetim kadromuzun tecrübesine verdiğimiz önemin yanısıra, proje ortaklıklarımızdaki seçimleri de büyük bir titizlik ve özenle yürütüyoruz. Yılların tecrübesiyle biliyoruz ki; standartları zorlayan başarılı sonuçlar, ancak profesyonelliğe verilen önemle elde edilir.

KALİTELİ

Ürettiğimiz her projeyi, ileri teknolojiyi bilgi birikimimiz ve tecrübemiz ile harmanlıyor ve uluslararası kalite standartlarında olmasını sağlıyoruz. Proje aşamasından, satış sonrasına kadar her aşamada tüm aşamaları detaylı ve titiz bir şekilde denetim sürecinden geçiriyor, yasal gerekliliklere uyarak yüksek kalitemizin sürerliliğinden asla taviz vermiyoruz.

İNSAN ODAKLI

Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve diğer tüm paydaşlarımızın mutluluğunu sağlamak en önemli ilkelerimizden birisi. Çalışanlarımız için mutlu ve güvenli çalışma alanları oluşturuyor, onlara kendilerini geliştirme imkanı sağlıyoruz. Çağın hızını yakalayan, dinamik ve nitelikli projelere imza atan büyük bir aile olmayı, özgür çalışma ortamamız ve çalışanlarımızın fikirlerine verdiğimiz önem sayesinde başarıyoruz.

Müşterilerimiz içinse kendilerini rahat, mutlu ve güvende hissettikleri yaşam alanları oluşturmayı önemsiyoruz. Bunun için ürettiğimiz projeleri onlar için tasarlıyor, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile ise her zaman yanlarında oluyoruz. Müşterilerimizi her konuda bilgilendirirken, onların istekleri, görüş ve önerilerini alıyor, böylece “insan odaklı ve toplumla iç içe” yapımızı koruyarak daha iyi projeler üretmek için çalışıyoruz.

YENİLİKÇİ VE ÖNCÜ

Ürettiğimiz her projenin sadece içinde yaşayanlar ya da çalışanlar için değil, tüm bölge için önemli olduğunu biliyor ve bu nedenle şehir estetiğine önem veriyoruz. Her projemizde modern mimarinin trendlerini takip ederek şehir estetiğine katkıda bulunacak projeler üretiyor, kaynaklarımızı verimli kullanarak gerekli yatırımları yapıyor ve böylece öncü konumda olmayı sürdürürken kalitemizi sürekli olarak arttırıyoruz.

Tel: 444 4 029
Fax: 0212 873 3739
Email: info@beyaz-insaat.com
Adres: Cihangir Mah. E-5 Karayolu Üzeri Londra Asfaltı Beyaz Center B Blok No: 291/33 İstanbul / Avcılar

Beyaz inşaat Projeler Haritası

Beyaz inşaat Projeleri

Beyaz inşaat Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.