|   |   |  Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

Geniş renk skalasıyla yaşam alanlarında tazelenmiş bir ferahlık hissi oluşturan Filli Boya, yazlık mekanlar için renk önerisinde bulunuyor. Yaz mevsiminin en çok tercih edilen rengi ‘beyaz’ birbirinden farklı tonlarıyla Filli Boya renk kartelalarında yer alıyor.

Beyazın en güzel tonları Filli Boya’da

Özlemle beklenen yaz mevsimi geldi ve yazlık bölgelere, yazlıklara doğru yolculuk başladı… Yaza dair akla gelen ilk renk olan beyaz; zamansızlığını korurken sezon trendlerini yansıtan renklerle uyumlu kombinler yakalıyor. Renklerin etkisiyle yaşam alanlarının atmosferini değiştiren Filli Boya, beyaz ve tonlarının birçok seçeneğini renk kartelasında tüketicilerine sunuyor.

Ortama aydınlık ve ferah bir görünüm kazandıran beyaz tonları, otellerden yazlık evlere, kafelerden restoranlara kadar birçok mekânın değişmeyen ilk tercihi oluyor. Tüm renklerle başarılı bir uyum yakalayan beyaz, dekorasyonda en çok kullanılan renklerin başında geliyor. Yazlık mekanınızı yenilemeden önce Filli Boya’nın beyaz tonlardaki İpeksiserisinin öne çıkan renkleri İpeksi 10İpeksi 15İpeksi 75İpeksi 60’ı inceleyerek, göz alıcı bir dekorasyona giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. Ayrıca, Filli Boya tam silinebilir ve yıkanabilir Momento Serisi ile beyazın ferahlığını hijyen ve temizlik hissiyle birlikte yaşatıyor.

Filli Boya, iç cepheler için hazırlamış olduğu 120 renkli İç Cephe Renk Koleksiyonu Kartelası ve 1.198 renkli Renxmatik Kartelası ile sektördeki renk liderliğini sürdürüyor.

Şirket Haberleri

Etiketler

Şirket Kategorisindeki diğer haberler

 • Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı
  Tekfen Holding “Türkiye’nin İklim ve Su Lideri” ödülünü aldı

  Tekfen Holding, iklim değişikliğinin etkilerini azaltmak ve doğal kaynakları korumak amacıyla iş dünyasının işleyişini değiştirmeyi hedefleyen CDP (Carbon Disclosure Project) İklim Değişikliği ve Su Güvenliği Programlarında ayrı ayrı “A (-)” bandında derecelendirilerek “Türkiye İklim ve Su Liderleri” ödülünü aldı.

 • Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi
  Lens yaşam’da açık havada alışveriş keyfi

  Anadolu Yakası’nın açık hava konseptli Lens Yaşam Merkezi, 100’e yakın perakende mağazası, restoranları, kafeleri ve sosyal aktivite alanlarıyla ziyaretçilerine açık havada alışveriş ve eğlence imkanı sunuyor. Açık hava yaşam merkezi dönemini başlatan Lens Yaşam, açık havada kaliteli ve sağlıklı alışverişin keyfini sunuyor.

 • Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor
  Markasanat, Busıness Akademi ile Kurum Kültürü Pusulası Oluşturuyor

  Ekonomi alanındaki marka yönetimi çalışmalarıyla adından söz ettiren Markasanat Marka Yönetimi&Kurumsal Danışmanlık Şirketi, yeni yatırımı Markasanat Business Akademi ile markalara verdiği eğitim hizmetini, küresel çapta etkili olan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler kapsamında dijitale taşıdı.

 • Açık hava yaşam merkezine ilgi artacak
  Açık hava yaşam merkezine ilgi artacak

  2023 yılına kadar mevcutta olan 436 AVM sayısının en fazla 470’e çıkmasının beklendiğini belirten Lens Yaşam Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi ve Gayrimenkul Geliştirme Danışmanı Can Aydınoğlu, koronavirüs sonrasında açık hava yaşam merkezlerine ilginin daha fazla artacağına ve yatırımların bu yönde olması gerektiğine dikkat çekiyor.

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.