|   |  Beyazlar Grup Firması
Beyazlar Grup

Beyazlar Grup

  • Kuruluş Tarihi : 1972

  • Proje Sayısı : 3

Beyazlar Grup, konut, ofis ve residence projeleri, Beyazlar Grup hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Beyazlar Grup ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Beyazlar Grup Hakkında

KURUMSAL
İnşa ettiğimiz yapıları ayağa kaldıran, onları yarınlara güvenle taşıyan malzemelerin ve uyguladığımız yenilikçi teknolojilerin yanına daima bir unsuru daha ekliyoruz: şeffaflık. Biliyoruz ki açıklık ve dürüstlüğün olduğu her yerde kendine güven vardır. Yaptığı işe inancı ve güveni sonsuz olan bizler, bu gücün kaynağının sizlerin eseri olduğunu biliyor ve her yeni adımımızda daha da yükselen güveninizi gururla taşıyoruz.
 
Beyazlar Grup kimliğini tanımlayan her bir birey, kurumun yapı taşlarını oluşturan ilkeleri sadece kurumsal kimliklerinin değil, kendi yaşamlarının da odağına yerleştirmiş üyelerdir. Beyazlar Grup kimliği açıklığı, dürüstlüğü ve kendine güveni içerir. Biz, bilginin herkese eşit, anında ve doğru bir şekilde iletilmesinin sadece bir şirket politikası olarak değil, hayati bir unsur olarak değerlendirilmesi gerektiğine inanıyor ve bu doğrultuda ilerliyoruz. Bilgiye ulaşmak, onunla bir ilgisi olan herkesin doğal hakkıdır.

Güncel olanı takip etmek ve yeniliğe açık olmak; tüm bunları yaparken de geçmişin deneyimleri sayesinde attığımız adımların yere sağlam bastığından emin olmak. Biz, gelişim olgusunun bizi tanımlayan en belirgin özellik olması gerektiğinin hep bilincindeydik. Varlığını sürdürebilmenin, büyüyüp gelişmekten geçtiği düşüncesini daima kurumsal stratejilerimizi oluştururken bir odak noktası olarak aldık. Geçmişte emek gücümüzle zamana bağlı koşulları, karşımıza çıkan zorlukları nasıl lehimize çevirdiysek bugün de aynı kararlılıkla yolumuza devam ediyoruz. Bugün kırk yılı geride bırakan pozitif gelişimimizin arkasında hep o kararlılık vardı. Şimdi modern Türkiye’nin yenilikçi, dinamik ve üretken yüzünü yansıtan firmalarından biri olmakla övünç duyuyoruz. Pusulamız daima tek bir yöne çevrili: ileri.

Dokunduğumuz, şekillendirdiğimiz eserlerin her birine kendi ruhumuzu yansıtan izler bırakıyoruz. Benzerlerinin arasında bile farklılığı belirgin, kişilikli yapılar üretiyoruz. Biz, dönüşümün gücünü yorumdan aldığının, doğal olan her şeyin içinde dönüşüm ruhu taşıdığının farkındayız. Ürettiğimiz bütün yapıların doğal olanla bütünleşmesinin ve onun dönüştürebilen gücüne uyumlu olarak varlığını geleceğe taşımasının gerekliliğine inanıyor, yorumlarımızı bu ilkenin ışığında hayata katıyoruz. Günümüzün modern ve yeni konutlarını üretme yaklaşımına kattığımız yorum, yarınlarda da güncelliğini koruyarak klasikleşen yapılar haline dönüşüyor.

Tel: 0212 426 5770
Fax: 0212 425 8091
Email: info@beyazlargrup.com.tr
Adres: Kavaklı Mh. Mustafa Kemal Cd. No: 43 Şehr-i Beyaz Sitesi B Blok D.7 İstanbul / Beylikdüzü

Beyazlar Grup Projeler Haritası

Beyazlar Grup Projeleri

Beyazlar Grup Haberleri

daha fazla yükle

© Copyright 2020 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.