|   |  Beyler İnşaat Firması
Beyler İnşaat

Beyler İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 3

Beyler İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Beyler İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Beyler İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Beyler İnşaat Hakkında

Beyler İnşaat | Yeni bir yaşam!
 
BİZ KİMİZ ?
BEYLER İNŞAAT Ailesi

BEYLER İNŞAAT nitelikli ve yaşanılabilir konut ihtiyaçlarını karşılamak için İstanbul Beylikdüzü’da kurulmuş ve kısa zamanda FUAR YAPI markasını bölgesinde sevdirerek zirveye oturmuştur.
Şirketimiz, müşteri memnuniyetini hedef alan, kalite ve güvenliği ön planda tutan konut ve işyerleri üretimleri yapmaktadır.

Globalleşen dünyada kendisini sürekli yenileyen, daima daha iyisi için çaba sarf eden, kazanmanın yanında müşterisine kazandıran şirketimiz, hizmetlerini tüm dünyaya yaymak arzusu içerisindedir.
Referanslarımız tamamladığımız konutlardan önce siz değerli müşterilerimizin projelerimize olan olumlu katkılarıdır.

Saygılarımızla…
BEYLER İNŞAAT

 

Vizyon - Misyon

Beyler İnşaat | Yeni bir yaşam!
 
MİSYON?
Yeni yaşam alanları, konforlu yapılar!
BEYLER İNŞAAT gelişen ve değişen yaşam koşullarında ortaya çıkan yeni ihtiyaçları gözeten bir firma olarak, insanlara bir bina sunmaktan ziyade yaşam alanları sunarak, konforlu yaşam için gerekli olanakları sağlayarak insanların yaşam standartlarını yükseltmesine aracı kuruluş olmayı kendisine hedef olarak belirlemiştir.
 

VİZYON?
En güvenilir, en prestijli!
Fuar Yapı misyonu doğrultusunda insanların yaşam standartlarını yükseltirken bundan aldığı güç ile sektörün her zaman tercih edilen ve önde gelen ismi olmaya devam etmeyi istemektedir.

Saygılarımızla…
BEYLER İNŞAAT

 

Kalite Yönetimi
 

Beyler İnşaat | Kalite yapımızda var!
 
BEYLER İNŞAAT

BEYLER İNŞAAT  çözüm ortaklığı yaptığı tüm firmaların kalite standartlarını sağlamasını çalışma şartı olarak uygulamaktadır. TSE ve CE standartları dışındaki malzemeleri yapılarında kullanmayarak, sizlere kaliteli ve konforlu bir yaşam için zemin hazırlar.
Saygılarımızla…
BEYLER İNŞAAT

Telefon: 0850 302 1717
Email: info@beylerinsaat.com.tr
Adres: Atatürk Mah. Atatürk Cad. No:124 Esenyurt / İSTANBUL

Beyler İnşaat Projeler Haritası

Beyler İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.