|   |  Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat Firması
Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat

Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat

  • Kuruluş Tarihi :

  • Proje Sayısı : 1

Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat, konut, ofis ve residence projeleri, Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat hakkında genel bilgiler, projelerin lokasyonları ve Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat ile ilgili tüm haberlere bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat Hakkında

Gayrimenkul ve inşaat sektörünün cazibesi yeni yatırımları da beraberinde getiriyor. Bu cazibe sektörde yeni şirketlerin de var olmasını sağlıyor. Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat'ta 6 milyon lira sermaye ile kurulan şirketlerden birisi.

İş konusu; şirket yurt içinde ve yurt dışında amacına ve faaliyet konusuna uygun olarak, kendisinin, ortaklarının, talepte bulunan kooperatiflerin, inşaat, taahhüt, projelendirme, mühendislik hizmetlerinin tümünü, her türlü uygulamanın tamamının koordinasyon, kontrol ve yönetimini yapmak veya yaptırmak amacı ile kurulmuştur ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işleri yapmak olarak belirledi.

2 Kasım 2012 günü İstanbul Ticaret Odası'na kayıt olan Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat'ta Ceyhan Sallakcı Yönetim Kurulu Başkanı, Cengiz Acar Başkan Yardımcısı ve Yusuf Ersoy Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapacak.

Tel: 0212 669 9980
Fax: 
Email: info@spartatower.com
Adres: Tahtakale Mh. Bahçeşehir İstanbul / Başakşehir 

Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat Projeler Haritası

Beyoğlu Grup Proje ve İnşaat Projeleri

© Copyright 2021 | 3DKonut.com inşaat, konut projeleri ve emlak haberleri platformu. | Her Hakkı Saklıdır.